Prémiový účet zdarma a Hunter AFV do pronájmu

Pro ty z vás, kteří jste to ještě nezaznamenali, tak připomínám, že v prémiovém obchodě MY.GAMES Store najdete zdarma k vyzvednutí balíček, který obsahuje nové prémiové vozidlo IX. úrovně Hunter AFV na jeden den do pronájmu a k tomu tři dny prémiového účtu. Balíček si můžete vyzvednout zde, máte na to ještě celé tři dny. Takže pokud jste tak dosud neučinili, určitě této možnosti využijte. Minimálně ty tři dny prémiového účtu se vždycky hodí. Najdete je poté v inventáři hry. Nemusíte se tak bát, že by se vám hned aktivovaly a vypršely. Aktivovat si je můžete až vy budete chtít.

Nevíte jak na to? Postup je sice trochu krkolomný, ale v podstatě jednoduchý. V prvé řadě je potřeba se na stránkách obchodu přihlásit na váš herní účet. Je to oficiální prémiový obchod hry, takže se nemusíte o své přihlašovací údaje bát. Pak už jen stačí zmíněný balíček akceptovat a otevřít. Proběhne ještě krátké losování (nemá žádný význam). Nakonec je potřeba se překliknout do inventáře obchodu a tam obsah balíčku aktivovat, čímž se vám definitivně připíše do inventáře přímo ve hře.

Spolu s touto akcí jsou ve hře po omezenou dobu dostupné bedničky na zmíněného Huntera AFV. Ty jsou součástí probíhající kampaně Battle Path a kupují se za bitevní mince, které získáváte v každé bitvě. Máte-li jich tedy nadbytek a zalíbil-li se vám Hunter AFV, můžete toho tedy rovněž využít. Stačí z bedniček nasbírat 100 kusů plánků a máte vozidlo trvale v garáži. Zatím jsem otevřel deset bedniček plus jednu složenou a plánků mám cca 30, takže padají celkem často.

Krom toho vám z bedniček může vypadnout i něco jiného, cennějšího – například speciální velitelé nebo prémiové tanky předchozích kampaní, a to i ty nejvyšších úrovní. Bohužel se už ale nikde nepíše, jaká je procentuální šance, že vám něco takového skutečně vypadne. Každému je asi jasné, že pravděpodobnost získání těchto nejcennějších věcí je tedy velmi malá až mizivá. Je to zkrátka loterie a budete potřebovat velkou dávka štěstí, proto od toho raději nic neočekávejte. Jediný smysl, proč investovat těžce získané bitevní mince do nákupu bedniček, je právě Hunter AFV.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/now-available-hunter-afv-0

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.