Polská historická kamufláž

Protože historických kamufláží (popravdě slovo „historické“ bychom v souvislosti s Armored Warfare moc nepoužívali) není nejspíše nikdy dost, rozhodli se vývojáři letos do hry přidat ještě jednu zcela novou. Jedná se o speciální polský vzor, který bude dostupný k výročí Polského dne nezávislosti. Zatím není jasné, zda bude pouze k zakoupení, a nebo se bude rozdávat jako dárek. Určitě by ale bylo fajn, pokud by ji dostali všichni zdarma, když je jen jedna a navíc k tak významnému dni.

Podle vyjádření tvůrců hry se nejedná přesně o maskovací vzor užívaný polskou armádou. Nicméně tato konkrétní kamufláž je poměrně známá, protože byla použita na několika prototypech během výstavy MSPO 2016, a to pak zejména na vylepšené verzi tanku T-72, známé pod označením PT-16. Kamufláž byla zřejmě navržena vystavovatelem těchto strojů, společností PGZ Group (Polska Grupa Zbrojeniowa).

Tato nová kamufláž bude jako obvykle dostupná pro všechny stroje, které jsou k dispozici v Armored Warfare, vyjma vozidel s vlastním neměnitelným skinem nebo maskováním. Kamufláž je navíc víceúčelová, což znamená, že ji bude možné použít pro všechny tři typy herního prostředí (letní, zimní, pouštní). Co vy na to, líbí se vám? Tak snad to polští tankisté ocení, i když zajímavější by bylo, kdyby ji nám dodali i se samotným PT-16.

Zdroj: https://aw.my.com/gb/news/general/historical-camouflages-poland

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.