Pokračování speciálních operací

Jak se dalo čekat, další významnou částí blížící se aktualizace 0.35 bude nová kapitola aktuální sezóny speciálních operací, která nese název „Apocalypse„. Tato kapitola se bude jmenovat „War“ (válka) a časově bude zasazena do doby odehrávající se měsíc po událostech z předchozí kapitoly „Plague“. Jak si můžete prohlédnout na přiložených obrázcích, půjde o značně přepracovanou mapu Waterway, poznamenanou globální katastrofou.

Měsíc po operaci v Gori naši hrdinové Ivo Rinaldi a Igor Kopylov vyráží na novou misi. Jejích cílem bude najít jeden z mála posledních zdrojů paliva, protože kolonii přeživších pomalu a jistě docházejí suroviny. Pátrání je tak zavede na druhou stranu světa, konkrétně do Panamy, kde byl objeven opravdový poklad – neporušený tanker. To ale ještě netuší, že na ně čeká překvapení v podobě setkání s jedním starým známým…

Z obrázků je patrné, že mapa vypadá opět naprosto úžasně. Prostředí zničené bouřemi a zatopené ulice vodou doslova vyzařují zmar a neštěstí. Nebude lehké v takovémto terénu řídit jakékoliv vozidlo. Stejně jako u předešlé kapitoly přijde do hry současně i s touto nová řada achivementů. Některé z nich budou prý docela těžké. Odměny za jejich splnění budou různé předměty, včetně vizuálního přizpůsobení, avatarů či kamufláže.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/development-special-operations-mission-war

4 komentáře

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Petronell on 3. 3. 2021 at 20:41
  • Reakce

  „Z obrázků je patrné, že mapa vypadá opět naprosto úžasně. Prostředí zničené bouřemi a zatopené ulice vodou doslova vyzařují zmar a neštěstí. Nebude lehké v takovémto terénu řídit jakékoliv vozidlo.“

  🙂 Je to zcela jasné. XM bude opět zakopávat o koleje a jiné drobné překážky :.-)

  • romino on 5. 3. 2021 at 12:19
  • Reakce

  Vyzera to luxusne …. už sa tešim 🙂

  • Rostislav Barabáš on 7. 3. 2021 at 11:33
  • Reakce

  Jenom pro PVP?

  1. Tak samozřejmě, Speciální operace jsou jenom PvE. Ale bylo by zajímavé vidět takto předělanou mapu i v PvP. Jenže to by moc nefungovalo. Ty mapy jsou většinou upravené jako koridor.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.