Oslavy čínského nového roku

Blíží se nám nástup nového roku v čínském kalendáři, tentokrát ve znamení krysy, který začíná 25. ledna. V rámci oslav tak můžete ve hře od 23. ledna do 30. ledna 2020 využít speciálních nabídek a bonusu 50% ke zkušenostem velitele v jakémkoliv herním režimu! V tomto období bude taktéž odpovídajícím způsobem vyzdobena vaše garáž.

Součástí oslav je rovněž série misí s denními odměnami a finální odměnou v podobě pěti speciálních bedniček na tank AFT-10 (prémiový stíhač tanků X. úrovně). Šance, že tento unikátní stroj vyzbrojený osmi silnými raketami získáte do své garáže z pouhých pěti beden je sice velmi malá, ale jeden nikdy neví. Třeba se na vás usměje štěstí.

Tato speciální série misí začíná 24. ledna a končí 29. ledna. Cílem je každý den v jedné bitvě nastřílet alespoň 2500 poškození do nepřátelských tanků s jakýmkoliv čínským vozidlem. Lze to splnit v libovolném herním režimu, PvP ani PvE se nijak nerozlišuje. Abyste dostali pět zmíněných bedniček, je potřeba nevynechat jediný den. Aktuální postup pak můžete sledovat na této speciální stránce.

V prémiovém obchodě MY.GAMES Store bylo samozřejmě připraveno i několik nabídek souvisejících právě s příchodem čínského nového roku a ty budou dostupné po dobu trvání hlavních oslav. Můžete tak využít nákup vybraných vozidel se slevou, buď samostatně nebo v balíčcích se zlatými či platinovými bednami. Samozřejmě opět platí, že čím dražší balíček koupíte, tím vás výsledná cena přepočtená na jednotlivé tanky vyjde laciněji. Touto formou jsou k dostání následující výroční vozidla.

 • VT-5 Dragon (prémiový lehký tank IX. úrovně) – 77,04 euro (pouze v balíčku)
 • Type 96B Red Dragon (prémiový bitevní tank VIII. úrovně) – 40,50 euro
 • Object 187 Dragon (prémiový bitevní tank VII. úrovně) – 24,75 euro

Současně lze v prémiovém obchodě zakoupit také další bedny na tank AFT-10, pokud by se vám snad po něm zachtělo natolik, že se rozhodnete do něj investovat. Bedničky se opět prodávají v balíčcích lišících se podle jejich počtu, a to konkrétně po 2, 5, 11, 23 a 50 kusech. Čím víc jich koupíte, tím vyšší pak je sleva v přepočtu na jednu bednu. Berte ale prosím na vědomí, že se jedná o exkluzivní prémiový tank X. úrovně – jeho získání skrze bedničky vás může přijít poměrně draho!

Z těchto beden padají plánky na tank AFT-10, a to v počtu od 1 do 99 kusů, velmi vzácně může padnout rovnou celý tank bez nutnosti sbírat plánky. Dále můžete získat třídenní pronájem prémiových vozidel nebo části dalších beden (každou speciální bednu složíte z deseti dílů). Tyto složené vylepšené bedny obsahují vyšší šanci na získání tanku či většího množství plánků, navíc z nich může vypadnout dalších deset celých beden.

Ať už se pustíte do plnění misí nebo se rozhodnete utratit nějakou tu korunu, přejeme vám hodně štěstí!

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/celebrating-chinese-new-year-2

2 komentáře

  • romino on 24. 1. 2020 at 13:50
  • Reakce

  Zdar borci,
  V minulosti som mal 3 dňovú verziu AFT- 10 a tak som sa odhodlal pre jej kúpu a podporiť tak vývojárov. Vyšla má cca 60 bední. Za mňa je to super stroj pokiaľ je dobrá mapa. Z prémiových tier X mi chýba už len 490 😂

  1. Tak to gratuluji! Klobouk dolů, že jsi do toho šel. Mohl jsi dopadnout mnohem hůře 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.