Odměny za první epizodu příběhové kampaně

Příběhová kampaň běží v plném proudu. Pokud se jí účastníte, můžete aktuálně plnit čtyři vypsané úkoly, přičemž dva další se ještě objeví později. K dokončení první epizody kampaně vám přitom stačí splnit alespoň tři z těchto úkolů. Viz předešlý článek. Kromě odměn za konkrétní mise je tu ale i hlavní odměna za dokončení epizody, včetně několik estetických doplňků s návazností na příběh a v čele se speciálním skinem.

Tento skin se jmenuje „Black Mamba“ a je určený pro BMPT Mod.2017, což je vozidlo, které bylo již dřívě komunitou vybráno v rámci příběhové kampaně jako osobní vozidlo hlavního hrdiny, Samuela Thorpa. Barvu i jméno rovněž zvolila komunita, takže vývojáři na základě těchto atributů vytvořili návrh a poté finální verzi. Nyní si na přiloženém obrázku konečně můžete prohlédnout, jak tento skin bude vypadat ve hře.

Skin ale nebude jedinou odměnou, kterou můžete v rámci první epizody kampaně. Zá konkrétní úkoly se dočkáme například dvou základních barev pro vozidla jednotek Perihelionu, vybraných jak jinak opět komunitou. Jedná se o barvy:

 • Perihelion Black
 • Perihelion Dark Grey

Ale to ještě není vše. Splněním konkrétních úkolů lze také získat dvě varianty obtisků s logem Perihelionu a rovněž avatar hráče s tváří Samuela Thorpa, hlavního hrdiny celé příběhové kampaně.

Jsou to možná jen drobnosti, ale jak se vám to líbí? Minimálně ten skin mi přijde docela pěkný. Takový minimalistický, je to jen upravená textura, ale decentní a určitě nikoho neurazí. I ty základní barvy se někomu jistě mohou hodit. Horší je to ale se získáním těchto odměn, protože mise vyžadují plnit úkol za předem daných podmínek, například v jednom určeném herním režimu. A ne každého tohle musí nutně bavit. Přiznám se, že úkol odjezdit 48 bitev v GLOBS jsem vzdal už po pěti bitvách 😀

A co vy? Daří se vám úkoly plnit bez větších problémů? No snad další dvě dosud neohlášené mise přinesou něco, co bude bavit plnit i mě…

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/storyline-campaign-episode-1-prizes

1 komentář

  • Iosifek on 14. 10. 2021 at 19:45
  • Reakce

  Víkendovky – 25 odehráno, zbytek tenhle víkend – není v tom problém.
  GO – splněno – není tam žádnej problém, jen je hrát v čase, kdy se tam dá dostat, tj. odpoledne a cca do 23.00, tedy, kromě chutí do toho blázince jít.
  Úkol na event – není problém.
  PvP – 8 výher a 8 proher. Kašlu na to. Winrate 65% je nereálné, tak proč tím mařit čas. Jako soutěž o LT, dobrý. Jako úkol pro kampaň, kde se bude hodotit to, kolik hráčů to splnilo a za nesplnění penalizovat/odměnovat +/- obtížností, je to nesmysl.
  Pár lidí to dá, budou jezdit v četách a jsou to to TOP hráči PvP. Nejspíš těch 10 LT bude až moc, zbude.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.