Odhalení odměn za nový Raid

Pokud sledujete dění kolem hry Armored Warfare, asi jste to již zaznamenali. Na oficiální stránce byly totiž představeny opravdu speciální, dalo by se říci Helloweenské skiny, které budou jako odměna pro nadcházející událost zvanou Raid. Ostatně, Battle Path už skončil a i výroční mise se nám pomalu chýlí ke konci. Takže pokud jste snad měli obavy, že byste ve hře neměli dál co dělat, nemusíte se bát. Jako další přichází právě Raid! A je fakt, že některé z těchto skinů vypadají opravdu úchvatně, byť s vojenstvím nemají prakticky nic společného. Ale o tom za chvíli.

Ti z vás, co hru Armored Warfare hrají delší dobu, si jistě tuto událost pamatují již z dřívějška. Jedná se ostatně o její druhou fázi v rámci aktuální sezóny Spirithaven. Raid je v podstatě takový malý Battle Path s menšími odměnami, aktivní po dobu jednoho měsíce, během něhož si skrze úkoly na mapě můžete vyjezdit speciální dárky, až se dopracujete k těm hlavním, v tomto případě se jedná o skiny. Abyste se mohli zúčastnit, budete však muset dokončit alespoň deset misí z aktuálního kontraktu nebo utratit 499 zlaťáků. Zda se vám to za tyto skiny vyplatí, to už budete muset posoudit sami. Akce je to ale zajímavá. Viz obrázek níže, který je z té minulé.

Skiny jsou celkem čtyři, v každém rohu mapy jeden. Než se k nim dostanete, budete se ale muset probojovat cestou plnou různých úkolů. Přitom na výběr bude vždy úkol pro PvP nebo PvE. Jednotlivé úkoly jsou náhodné a mohou vyžadovat třeba hraní s jedním konkrétním typem vozidla, konkrétní úrovní nebo dokonce vozidlem konkrétního dealera. Přitom od poslední události Raid došlo k menším úpravám obtížnosti na základě zpětné odezvy od hráčů, takže by nový Raid měl být o něco vyváženější a tudíž i zábavnější.

Plnění misí nemá žádná omezení. Lze jich tedy každý den splnit libovolné množství. Pokud se vám zadané úkoly nebude dařit plnit, pak je tu i možnost si za zlaťáky kupovat speciální lístky „Raider“ nebo „Reroll“. Raider úkol přeskočí, Reroll vám vygeneruje jiný úkol. Tyto lístky jsou navíc i odměnou za některé dokončené úkoly, takže jich pár získáte zdarma. Za každý dosažený bod na vaší cestě k hlavní odměně vás samozřejmě čeká malá odměna v podobě různých věcí do hry.

A teď k samotným skinům:

Revenant – božský skin s egyptskou tématikou určený pro stíhač tanků Wilk XC-8, který najdete na X. úrovni.
„Tajemství starověkých pouštních království dávno ztracených v písku času čekají na objevení, a to se samotným bohem posmrtného života, Anubisem, vaším průvodcem a vládcem. Odhalte dlouho ztracená tajemství díky skinu Revenant a jeho zvláštním schopnostem. Vaše kola ukazují nejen fáze měsíce, ale i samotný trup jiskří energií eldricht zrozené z duší patřících božstvu se šakalí hlavou. Nahoře spočívá lebka osudu, jejíž oči září temným ohněm, kdykoliv je spatřen nešťastný nepřítel. Anubis vždy touží po více duších a ty jsi jeho služebník. Nezklamte ho, jinak mu propadne vaše vlastní duše!“

Hellbeast – pekelný skin určený pro bitevní tank Leclerc T4 nacházející se na X. úrovni.
„Toto monstrum, zrozené v hlubinách samotného pekla, se dostalo do světa živých. Černé železo a struska v sobě jen stěží zadržují pekelnou sílu uvnitř i planoucí zuřivost celého podsvětí. Tato žhnoucí bestie po sobě zanechává jen plameny a prach, přičemž každým pohybem dělá ze země pokroucenou a doutnající verzi svého domova.“

Kraken – mořský skin určený pro bitevní tank K2 Black Panther na X. úrovni.
„Osud mnohem ponurejší než v hlubinách samotného pekla. Chladná temnota propasti, kde duše přetrvávají celé věky, truchlivě hledící vzhůru k neviditelnému nebi. Ubozí obyvatelé hlubin, živících se generacemi námořníků ztracených v moři. Ve stálém objetí vodního hrobu. Muka bez konce. Takové hrůzy jsou ztělesněním Krakena, jehož podstata je již na půl vstřebána říší duchů. Nepodléhejte jeho vábení, velitelé, jinak se připojíte k legiím mrtvých, kteří tuto ohavnost pohánějí!“

Archanděl – andělský skin určený pro bitevní tank XM1A3 na X. úrovni.
„Všude tam, kde je tma, je potřeba světlo. Ale některé světlo je na pohled děsivé – žádné ztělesnění naděje, ale nemilosrdná odplata. Od tohoto anděla neočekávejte slitování, protože jeho jediným posláním je vyhlazení pekelných nestvůr. Je neúplatný a jeho hledání nikdy nekončí. Nestará se o utrpení lidí, ale pokud se jeho cíle shodují s vašimi, budete moct ovládat celé toto stvoření. Tedy alespoň na nějaký čas.“

Je jasné, že tyto unikátní skiny si u hráčů zas tak velkou oblibu asi nenajdou. S vojenskou technikou, natož pak s realitou, mají totiž jen pramálo společného. Mnozí dokonce budou namítat, že to do hry vůbec nepatří. Co se jim ale rozhodně nedá upřít, je to, že jsou vskutku originální a svým způsobem krásné. A přesně takto detailně zpracované bych si představoval skiny za peníze nebo za zlato někdy v budoucnu, jen víc zaměřené na realističnost – tedy různé speciální vzhledy pro tanky obohacené o všelijaké drobné detaily, které by měnily trojrozměrný model tanku. Napadají mě například různé zavěšené věci, jako batohy, přilby, zbraně, složené plachty a další kusy vybavení, jenž by tank udělaly zajímavější, daly mu nějaký osobitý styl a přesto se držely vojenské reality. A právě tyto duchařské skiny mi tak trochu dávají naději, že bychom se něčeho takového snad mohli opravdu dočkat.

Pokud se vám v rámci této akce podaří získat všechny čtyři výše představené skiny, což od vás bude vyžadovat opravdu dlouhou cestu a nemalé vynaložené úsilí, získáte navíc jako finální odměnu unikátní kamufláž s názvem „Raider“. Ta je určena pro jakýkoliv typ prostředí a lze ji použít na všechna vozidla ve hře (vyjma těch, která mají svůj vlastní unikátní skin). Jako finální odměna se mi to sice zdá poněkud málo, ostatně skiny mi přijdou podstatně zajímavější, ale kamufláž je to celkem pěkná, takže určitou motivaci přece jen přináší. Co vy na to? Líbí se vám tyto hlavní odměny, nebo byste raději něco „uvěřitelnějšího“?

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/development-second-spirithaven-raid

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.