Od čtenářů: Armored Warfare na PS4

Dnes tu máme krátké shrnutí od jednoho z našich čtenářů, kterého můžete znát pod přezdívkou Nervák61, a to na téma konzolové verze Armored Warfare a jejího současného stavu. Vypadá to totiž, že nedostatek hráčů netrápí jen nás, na PC verzi hry, ale bohužel i na té konzolové. Stejně jako na počítačích má i v tomto případě Armored Warfare velkou konkurenci v podobě konzolové verze World of Tanks a opět se tím jen potvrzuje, že převážně druhoválečná vojenská technika je pro hráče zkrátka atraktivnější.

Vážení čtenáři, pařani a pařanky, fanoušci Armored Warfare. Především chci poděkovat redakci Awečko.cz za dovolení sem napsat. Píši tuto recenzi na hru Armored Warfare pro PS4, protože jsem docela potěšen ale zároveň i zklamán. Hned popíši proč!

Můžete se těšit na podobné mapy, jako na PC: Waterway, Roughneck nebo Lost Island a mnohé další. Najdete zde PvE i PvP Globalní operace. Hra Vám nabídne i stroje, jako ve WoT, které jsou na nižších tierech, a následně pokračují moderní stroje končící například tankem T-14 Armata.

Hra je dostupná na Playstation Store jako free to play. Je možnost si i koupit prémiový účet a podpořit tím tak vývojáře, což vás hra ovšem nenutí. V tomto měsíci, respektive v srpnu 2019, jsme se dočkali u prodejce Sol Schreiber (kde se jede třeba na Merkavu) dvojnásobných zkušeností a u prodejkyně Wölfli (Dragun 125) 20% slevy.

Ale abych se dostal k tématu. Zklamání ze hry na mě naskočilo, když jsem zjistil, kolik hráčů PS4 verzi hraje. Po pěti minutách čekání jsem byl celkem v pohodě. Po patnácti až dvaceti minutách čekání mě došla trpělivost. A když se hra konečně načetla, následoval další zmar a to absence hráčů. Hrát pět na pět opravdu není příjemné…

Proto apeluji na vás, pařani, co máte doma PS4 – nebojte se hru stáhnout! Je to pěkná hra. A jestli se najde nějaká dobrá duše, nebojím se dát svůj nick na PS4: „Hrdlorez_smrtihl„. Rád si s vámi zahraji a bude fajn nenechat tuto hru upadnout v zapomnění 🙂

Všem pařanům a pařankám: ZDAR!

Nuže, závěrem bychom rádi poděkovali kolegovi za report. Jeho poselství zní jasně. Pokud rádi hrajete na konzolích pěkně z pohodlí gauče, jmenovitě tedy na PS4, a současně máte rádi Armored Warfare, zkuste hru stáhnout a vyzkoušet si ji. Já osobně bych byl na konzolovou verzi docela zvědavý, ale bohužel nedisponuji potřebným přístrojem.

12 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Tarkovan on 27. 8. 2019 at 11:28
  • Reakce

  Ahoj mám dotaz. Dá se AW alespoň hrát na PS4 v režimu PVE (myšleno v různých hodinách nejenom ve špičce)?

   • Najlvin on 27. 8. 2019 at 12:12
   • Reakce

   To by určitě Nervák mohl vědět. Já bohužel PS4 nemám, tak se tu snad objeví a odpoví 🙂

   • Hrdlorez_smrtihl on 28. 8. 2019 at 16:17
   • Reakce

   Zdar Tarkovan 🙂 PVE , PVP je normálně v režimu. V tuto dobu je však udržba, jak jsi se mohl dočíst v novém článku. Můžeš si mě přidat do přatel 🙂 muj nick jsem také zanechal ve článku. Budu se těšit na případnou četu. AW ZDAR

    • Tarkovan on 29. 8. 2019 at 7:54
    • Reakce

    Ahoj. PS4 budu teprve kupovat a tak jsem chtěl informaci jestli to vůbec někdo hraje v nějakém režimu. Zatím co mám informace. tak je to velká bída. Mám účet na PC a můžu říct, že poslední dobou je to velká bída i tam. 🙁

     • Hrdlorez_smrtihl on 29. 8. 2019 at 10:36
     • Reakce

     PvP hrajeme ve třech. PvE se dá jezdit i v pěti.

      • Tarkovan on 29. 8. 2019 at 12:12

      PVP tři proti třem. Tak to je pecka. Trochu větší mapa a soupeře nemusíš potkat. Neuvažuješ. že přejdeš hrát na PC. Poslední dobou to taky není žádná hitparáda, ale zatím to jde. Budu hodně přemýšlet, jestli to má cenu na PS4 vůbec instalovat. Jinak díky za tvoje rady z PS4 a třeba se potkáme v bitvě.

      • Najlvin on 29. 8. 2019 at 18:46
       Autor

      Tak ono když to složí takhle malé týmy, tak to asi tu mapu i zmenší, ne? Teda takhle to alespoň fungovalo na PC verzi před zavedením Globálního serveru, protože byla situace dost podobná.

      • Hrdlorez_smrtihl on 30. 8. 2019 at 16:45

      Myslím tím četu ne team.

  • Beeda2004 on 27. 8. 2019 at 21:10
  • Reakce

  ono to awcko na konzolich nikdo nehral ani kdyz to vyslo

   • Hrdlorez_smrtihl on 28. 8. 2019 at 16:24
   • Reakce

   Zdar Beeda2004. Nesouhlasím to bylo nejvíc hráčů co pamatuji ale postupně to umíralo 🙁 , až do dnešní fáze. Byl bych moc rád, kdyby se to nějak poštěstilo přez tuto stránku vrátit zpět na koleje.

    • Beeda2004 on 29. 8. 2019 at 4:44
    • Reakce

    nevim co sem se bavil s lidima tak rok dva zpatky nevim uz presne tak rikali ze ty cekaci doby a aktivita byla vzdycky dost nizko

  • Tom on 6. 9. 2019 at 12:49
  • Reakce

  Já si myslím, že kdyby vylákali my.com z mail.ru nějaký rubly a doláče na nějakou pořádnou reklamu, třeba kde bude zmíněno, co všechno se posunulo k lepšímu třeba kvůli nalákání těch lidí co odešli právě k těm a tem problémum, tak si myslím, že se dost lidí najde co by to zkusili buď znovu a nebo prostě ze zvědavosti a nakonec by je to chytlo. Já osobně teda jsem na AW viděl reklamu tak možná jednu za rok a to ještě že jsem si ji náhodou všiml.V tomhle by měli my.com zapracovat. Osobne jsem začal minulý týden AW hrát znovu díky informacím na tomto webu, že byl spuštěn globál server, takže by to mohlo být mazec.A ono to mazec je.Po tom co jsem nekolik let hrál WoT ,které se mi ze začátku líbilo a ke konci už vůbec kvůli totální rozladenosti a nesouladu snad všeho co v té hře je, je AW skoro pravý opak. Naprosto souhlasím s článkem co zde psal Najlvin o WoT vs AW.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.