Obrázky ze čtvrté kapitoly Speciálních operací

Dnes tu pro vás máme obrázky ze čtvrté, závěrečné kapitoly speciálních operací „Apocalypse“. Ta ponese název Death (Smrt) a po zničeném městě Gori, zaplavené Panamě a vyprahlém River Pointu půjde tentokrát o zamrzlé město Batumi. Možná byste to na první pohled nepoznali, ale vlastně se jedná o silně přepracovanou mapu Coastal Threat.

Zamrzlé pustině zde dominuje velká ztroskotaná loď. Trhlina, kterou vytvořila při nárazu, rozdělila oblast na dvě části. Tu tak není možné s obrněnou technikou překonat, takže hned od začátku operace bude tým rozdělen na dvě skupiny s vlastními cíli, byť se obě budou moct vzájemně podporovat. Obě skupiny se pak na konci spojí, aby mohly splnit závěrečný úkol.

Dle slov vývojářů by se mělo jednat o vcelku přímočarou misi bez žádných překvapení. Do hry by se tato speciální operace pak měla dostat s aktualizací 0.37, což by mělo být někdy během září. Současně by také mělo dojít k rebalancování nižších úrovní vozidel a k přidání nového kontraktu. Už nyní se však pracuje i na zcela nové sezóně speciálních operací, jejíž vydání je ovšem hudbou budoucnosti. Nicméně máme se alespoň stále na co těšit.

Jak se vám nová operace líbí? Nám určitě ano.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/development-special-operations-mission-death

3 komentáře

  • Petronell on 1. 9. 2021 at 11:16
  • Reakce

  Díky

  • EvilMatus on 1. 9. 2021 at 15:02
  • Reakce

  Super. Miestami to vyzerá ako mapa ľadovec vo WoTku 😀

   • Najlvin on 1. 9. 2021 at 15:59
   • Reakce

   To jo. Sakra, já bych chtěl tyhle mapy do PvP 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.