Obrázky z nové sezóny speciálních operací

Dnes tu pro vás máme něco speciálního ze zákulisí vývoje. Díky obrázkům poskytnutým SilentStalkerem, kterému tímto děkujeme, máme nyní možnost nahlédnout, co se na nás chystá v připravované aktualizaci 0.30. Ta přinese další sezónu speciálních operací, nové tanky, garáž a mnoho dalšího. Jak je vidno, děj hry nás tentokrát zavede na Americký kontinent. No, posuďte sami.

Na obrázcích je jasně patrné, že prostředí nové mapy či map je zasazeno kamsi do Ameriky. Máme tu typické skalní útvary, silnice a blíže nespecifikované město. Zatím nevíme, zda půjde jen o součást nových speciálních operací či se dočkáme i verze mapy pro PvP. Každopádně to vypadá opravdu pěkně. Pouštní prostředí po vizuální stránce hře prostě svědčí nejvíce a bude fajn se po deštivé Moskvě zase podívat do úplně jiných krajů.

Na dalších třech obrázcích si pro změnu můžete prohlédnout nejen novou garáž zasazenou do typické americké prérie, ale de facto i hotové modely nových tanků. Jistě v nich poznáváte stroje, o nichž už jsme zde psali. Na prvním obrázku je to stíhač tanků M48 GUA-8 s novou rotační zbraní, na druhém obrázku lehký tank Griffin a na třetím obrázku pak hlavní bitevní tank TTB.

I když by se někomu mohlo zdát, že Armored Warfare stagnuje, opak je pravdou a evidentně je stále nač se těšit. Do hry je přidáván nový obsah, což je rozhodně dobře. Podle předběžných informací bychom se měli aktualizace 0.30 dočkat na přelomu září a října. Nicméně to se může ještě změnit. Co vy, těšíte se?

2 komentáře

  • Hrdlorez_smrtihl on 1. 9. 2019 at 14:01
  • Reakce

  Já se těším moc!!! A SilentStalker neví něco o PS4 budoucnosti?

  • Tom on 6. 9. 2019 at 11:23
  • Reakce

  Já se těším také. Vypadá to hodně dobře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.