Obrázky z nové PvP mapy Carson City

Už je to tak! I když se na první pohled může zdát, že režim PvP (náhodné bitvy) je ve hře Armored Warfare zanedbávanou částí, faktem je, že vývojáři na něj ještě nezapomněli. Dokladem toho je nová mapa, která se pro tento typ bitev aktuálně připravuje. Její jméno je Carson City a zavede nás do malého městečka kdesi ve Spojených státech amerických.

Mapa bude určena pro standardní režim bitev (dvě základny) tak i pro režim Encounter (jedná základna – střetnutí). Osobně oceňuji, že konečně nejde o další pouštní mapu. Ty sice v Armored Warfare vypadají nejlépe, ale jak můžete vidět na přiložených obrázcích, tentokrát si i zde dali vývojáři hodně záležet. Vypadá to fakt úžasně, a navíc – dočkat bychom se jí měli ještě letos před Vánoci!

Carson City

Navzdory svému názvu toto půvabné městečko dlouho neznalo skutečný městský ruch, dokud jeho území neprotnula nově postavená mezistátní dálnice. Prakticky přes noc se z něj stal významný dopravní uzel, který nejprve přitáhl pozornost velkých korporací a následně různých ozbrojených skupin toužících převzít nad ním kontrolu a s ním i dopravní tok z východu na západní pobřeží.


Mapu lze rozdělit na tři oblasti:

Na jihovýchodě se nachází samotné město Carson City. Čeká tam labyrint ulic se spoustou úkrytů, ale i možností objetí nepřítele a nečekaných útoků. Drží zde nějaká skupina bojových tanků pozici? Stačí objet blok, abyste se objevili přímo za nimi. Situační povědomí bude v této oblasti hrát klíčovou roli, protože nikdy nevíte, co vás čeká za rohem.

Když se přesuneme na sever, uprostřed mapy se nachází velké jezero s malým ostrovem. I tam se samozřejmě lze dostat, a pokud tak učiníte, budete moci střílet prakticky po celé mapě. Tato oblast bude vhodná pro rychlá vozidla, jako jsou lehké tanky a stíhače tanků, protože bojové tanky, které se tudy pokusí projet, budou výrazně zpomaleny broděním ve vodě.

A v neposlední řadě je zde sever, od zbytku mapy oddělen skupinou útesů, což z oblasti činí dlouhý a široký horský koridor, kterým se mohou prodírat těžce obrněné tanky. Kolem jezera na severu vede také úzká cesta, kudy mohou proklouznout lehčí, menší vozidla.

Zde je několik obrázků. Kliknutím zobrazíte původní velikost:

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/development-carson-city-pvp-map

4 komentáře

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Lolita on 6. 12. 2021 at 16:38
  • Reakce

  Vypadá hezky 🥰

  • HRDSTL on 6. 12. 2021 at 17:25
  • Reakce

  Dufam že spravia z nej aspoň 2 nove PvE Operacie až majú aj PvEčkari niečo nove 🙂

   • Bazi on 7. 12. 2021 at 20:52
   • Reakce

   není potřeba přidávat nové PvE operace, když spousta hráčů nedokáže odehrát ty stávající 🙁

  • HRDSTL on 10. 12. 2021 at 9:32
  • Reakce

  A PvP?
  1. 90% hráčov s MBTckom kempi
  2. Na hru čakáš 2-5 min
  3. Ak chceš hrať aktívne ako PvE, v prvej línii do 30sek si mrtvy
  4. Môžeš čakať ďaľších 2-5 min
  5. Very funny tento mód 👎

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.