Object 640 opět v prodeji

Je tomu už rok, co se naposledy objevil v prodeji Object 640. Jedná se o prémiový tank X. úrovně, který sice neoslní svými statistikami, ale je unikátní nadstandardně zvýšenými výdělky oproti ostatním prémiovým tankům stejné úrovně. Je to tedy perfektní stroj především na vydělávání kreditů. Nyní se nám tento vzácný stroj opět vrací do prodeje, a to hned s několika dalšími nabídkami.

Kromě tanku Object 640 se nám v prodeji současně objevily i stroje z edice Wolf (BMD-2 Wolf, Challanger 1 Wolf, Wiesel 1 HOT Wolf, Centauro 120 Wolf) se speciální kamufláží a samostatně i historické kamufláže s americkým vzorem MERDC. U tohoto kamuflážního vzoru by bylo dobré poznamenat, že je proveden hned v sedmi různě barevných variantách a ty lze zakoupit buď samostatně nebo v balíčku všechny po hromadě.

Nabídku tanků z edice Wolf a kamufláže MERDC naleznete k zakoupení v MY.GAMES Store. Pokud toužíte po tanku Object 640, tak ten zase pro změnu najdete v prémiovém obchodě. Berte ale na vědomí, že tento poměrně ceněný tank se prodává jen skrze bedničky. To znamená, že k jeho získání musíte nastřádat alespoň 100 plánků, abyste jej mohli sestavit. Jak tedy asi tušíte, tak bez pořádné porce štěstí tento stroj nevyjde zrovna lacino.

Akce s výše jmenovanými nabídkami bude dostupná od 12. prosince až do 19. prosince 2019. Ve stejnou dobu můžete využít i zvýhodněný (o 50%) převod zkušeností na reputaci.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/offer-wolf-object-640-merdc-camo

3 komentáře

  • romino on 13. 12. 2019 at 14:13
  • Reakce

  Mate ho niekto? Príde mi ako najhoršia 10 z premiových MBT, nemá žiadnu pene.

   • Najlvin on 13. 12. 2019 at 15:02
   • Reakce

   Já ho mám, a ano – penetrace je opravdu mizérie. Ale na vydělávání do PvE je bezkonkurenční. Jako ne že by se s ním nedalo zahrát i v PvP, ale tam už to chce trochu strategického myšlení a napadat tanky do boku.

   • Iosifek on 19. 12. 2019 at 8:31
   • Reakce

   O penetraci tady nejde. Od začátku má 9 dělo. Jde o to, že prodělal několik nerfů na pancíři a dnes ho postřelí čelně kde co. V GO je to teď šrot. Dříve měl alespoň ještě výhodu rychlosti, dnes nemá ani to. 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.