O barvách vozidel příběhové kampaně je rozhodnuto

Jak už jsme psali ve dvou předešlých článcích, v rámci příběhové kampaně jsme my, hráči, měli rozhodnout o barvách vozidel Samuela Thorpa a současně i o jménu pro jeho osobní vozidlo, kterým se stalo BMPT. Nyní je definitivně rozhodnuto, tak se pojďme podívat na výsledky.

Co se týče BMPT Samuela Thorpa, nakonec byla s téměř polovinou všech hlasů zvolena barva černá. Není divu, protože tmavé barvy si hráči velmi oblíbili a navíc druhá volba, tedy jméno vozidla, často odkazovala rovněž na černou. To se týkalo i tří jmen s nejvíce hlasy, z nichž velmi těsně zvítězilo jméno Black Mamba,(Černá mamba).

Cílem bylo také vybrat barvu tanků T-90A používaných Perihelionem, tedy jednotek Samuela Thorpa. Zde nakonec zvítězila barva tmavě šedá. Opět šlo o poměrně těsné výsledky, protože každá ze tří barev dostala přibližně třetinu hlasů.

A nyní k soutěži:

  • Cenu v podobě status automaticky dokončené 1. epizody kampaně, která se dávala za zaslání vítězného jména, získává hráč pekele (který jako první ze dvou lidí zaslal jméno Black Mamba).
  • Cenu v podobě 5000 mincí do aktuálního battle passu a 3 dnů prémiového účtů, kterou získali tři náhodně vylosování hráči, dostávají Nuisance_Value, Eugo_2900 a Nalle_Bear (a pekele).

Nyní nezbývá než čekat, co s tím vývojáři vymyslí dál. Ale věřte, že naše volby nezůstanou bez odezvy. Jistě se brzy dozvíme víc, a to i ohledně další kapitoly příběhové kampaně. Zatím můžete v komentářích pod článkem tipovat, jak se bude příběh této kampaně dál vyvíjet a co bude dalším úkolem.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/storyline-campaign-choosing-your-colors-results

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.