Nový velitel Austin Harper

Jak už jsme vás informovali v minulém článku o chystané kampani Battle Path nazvané Last Patriot, bude stejně jako v předešlých dílech i v této sezóně součástí odměn také speciální velitel. Tentokrát se jedná o Austina Harpera, nového velitele s novými unikátními schopnostmi. Vynechme teď jeho dlouhou historii a roli v příběhu Armored Warfare a pojďme se rovnou podívat na to, co všechno tento poslední americký patriot nabídne nám, hráčům.

Vývojáři hry prezentují Austina Harpera jako univerzálního velitele vhodného pro jakýkoliv stroj. Jeho unikátními dovednostmi budou především takové schopnosti, jejichž účinek se bude zvyšovat pokaždé, přijde-li spojenecký tým v bitvě o tank. Tou nejdůležitější z nich bude schopnost s názvem „Crucible of War“, která vám na tomto principu bude snižovat rychlost nabíjení tanku při každé ztrátě spojence, a to až na úroveň 12% ve chvíli, kdy zůstanete přeživší už jen váš tank.

Samozřejmě, tato schopnost se bude vylepšovat s dosaženou úrovní hodnosti. Na obdobném principu pak budou fungovat i další dovednosti, ale ty už budou zaměřené na hlavně ochranu. To znamená, že ztráta některého ze spojenců vašeho týmu způsobí lepší ochranu posádky, které Austin velí, větší životnost modulů tanku či rychlejší nabíjení APS. Jak tedy vidíte, jakákoliv ztráta ve vašem týmu vás díky Austinovi, pravému americkému hrdinovi, posílí téměř ve všech směrech.

To ale není vše. Stejně jako velitel Douglas O’Reilly bude rovněž Austin Harper disponovat například schopností posílit u svých spojenců až o 5% udělované poškození do nepřátelských tanků, pokud jsou v jeho dosahu. Obdobně tak u něj najdete i stejnou schopnost, jakou má velitel Alexander Cortez, což je pro změnu zase schopnost maximalizující poškození udělené vaším tankem, a to za předpokladu, že vám zbývá již jen 33% a méně života.

Když to tedy všechno shrneme, vypadá to, že velitel to bude opravdu nadmíru užitečný. Má spoustu zajímavých schopností, které ho dělají unikátním. Vezměte ale na vědomí, že když se vydáte jednou cestou, ostatní výše jmenované schopnosti bude potřeba obětovat. Nepůjde tak využít všech jeho předností současně. Ale to vůbec nevadí. Každý si jistě vybere to, co mu nejvíce vyhovuje. Ostatně – to, jak si ho nakonfigurujete, je už čistě jen na vás!

Zdroj: https://aw.my.com/gb/news/general/development-austin-harper

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.