Nový prémiový tank ZTQ-15

Možná jste zaznamenali, že v rozhovoru se Silentstalkerem byl zmíněn tank ZTQ-15, jinak také známý jako Type 15. Informace o tomto čínském stroji jsou zatím jen velmi kusé. Známo ani není, jakým způsobem se k nám dostane. Jediné, co zatím s jistotou víme, je to, že se bude jednat o prémiový lehký tank na IX. úrovni a že se ho dočkáme ještě před spuštěním nové kampaně Battle Path. Níže najdete i pár obrázku.

Prozatím tedy kolem tohoto tanku a způsobu jeho získání panují samé tajnosti. Nicméně podle aktuálních informací by prý mělo být možné ho získat i zadarmo. A mě teď napadá, že vždycky mezi jednotlivými kampaněmi Battle Path nám ve hře probíhá událost zvaná Raid. Že bychom se tedy konečně dočkali pořádné odměny, která by byla silnou motivací k účasti v této akci? Co myslíte vy?

Tak či tak, tank vypadá opravdu nádherně a bylo by hezké ho získat do sbírky. Uvidíme, co nám tedy vývojáři nachystají. Je jasné, že dříve nebo později se dočkáme obsáhlého článku, kde nám bude tank i jeho historie představeny. A krátce nato se ho dočkáme i ve hře. Nechme se tedy překvapit.

4 komentáře

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • hatifnatt on 24. 8. 2020 at 22:57
  • Reakce

  Zaujímavá mašinka 👍

  1. Taky se mi líbi 🙂

  • Beeda2004 on 25. 8. 2020 at 1:33
  • Reakce

  nebo to daji kazdymu jako odmenovej tank za vyroci 🙂

  1. Tak o tom hodně pochybuji, ledaže by byl v bedničkách 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.