Nový historický skin

Do hry se nám chystá další historický skin s názvem „Bundeswehr„, tentokrát pro tank Leopard 2A5 (německé MBT na VIII. úrovni). Půjde o odměnu v rámci blížícího se Dne jednoty. A nutno podotknout, že v tomto případě se jedná o opravdu parádní skin. Mění totiž i model samotného tanku, a to díky instalované kamuflážní síti! Konečně si s tím dal někdo trochu víc práce a není to jen další textura.

Skin je vytvořen na základě skutečného vzhledu vozidel Leopard používaných německou armádou, konkrétně praporem Panzerbataillon 104, sídlícím na základně Oberpfalz-Kaserne v Pfreimdu. Ten má za úkol chránit spolkovou republiku Bavorsko. Skin je proto opatřen i náležitými znaky a dalšími detaily, přestože nepředstavuje žádné konkrétní vozidlo, ale je spíše výsledkem inspirace více vozidly.

Jak se vám líbí? Za mě určitě palec nahoru. Bylo by fajn, pokud bychom takovéto skiny ve hře vídali častěji. Je mi samozřejmě jasné, že vyrobit takovýto skin dá podstatně více práce, než jen upravit texturu, ale právě takovéto vizuální úpravy se stávají mnohem populárnější a oprávněně. Věřím, že o ně pak bude i mnohem větší zájem a ve výsledku i větší ochota si za ně případně připlatit. Tak snad se brzo dočkáme dalších.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/historical-skins-leopard-2a5-bundeswehr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.