Novoroční bonusy a nabídky

V aktuální chvíli, konkrétně od 26. prosince 2019 až do 2. ledna 2020, můžete ve hře využít bonus 100% pro konvertování zlata na kredity. Takovýto výhodný kurz ke konvertování tu už dlouho nebyl a kdo ví, kdy se zase objeví. Ale upřímně, tato možnost asi nebude mezi hráči příliš populární, vzhledem k tomu, že kreditů se dá vydělat běžným hraním tolik, že k podobným operacím zkrátka není jediný důvod. Nicméně přesto, pokud někdo zrovna kredity nutně potřebuje a tlačí ho čas, tak této nabídky třeba využije.

Dále si pro nás tvůrci hry připravili novoroční dárek, který bychom měli všichni dostat 31. prosince. Jedná se o třídenní pronájem prémiového stíhače tanků IX. úrovně QN-506. Tento velmi zajímavý stroj je unikátní svojí výzbrojí, protože nabízí hned několik zbraňových systémů, od autokanónu přes neřízené rakety až po rakety naváděné. Specialitou jsou pak ještě rakety sloužící k odhalování ukrytých nepřátel. Dá se předpokládat, že společně s pronájmem by se mohlo QN-506 objevit i v prodeji. Uvidíme, jestli to tak bude a případně v jaké podobě.

Když už se bavíme o prodeji tanků, tak by bylo dobré zmínit, že aktuálně běží nabídka v prémiovém obchodě na tanky BMPT MOD. 2017 (prémiový stíhač tanků VIII. úrovně), výbornou T-72B3 (prémiový bitevní tank VIII. úrovně) a v neposlední řadě i nabídka na bedničky s tankem T-14 Armata 152mm (prémiový bitevní tank X. úrovně). Nabídky naleznete v MY.GAMES Store, bedničky pak ve webovém shopu. Jako obvykle se tyto bedničky prodávají v počtu 2, 5, 11, 23a 50, samozřejmě s náležitou slevou odvozenou od množství, které koupíte.

Nákup tanků, obzvláště těchto cenných prémiových desítek, skrze bedničky není zrovna laciná záležitost. Proto dobře zvažte, zda opravdu tento tank chcete a zda jste ochotni si za něj připlatit. Nikde totiž není zaručeno, že vám z bedniček vypadne hned potřebné množství plánků. Na druhou stranu, pokud jste ale nashromáždili větší množství těchto plánků z bedniček, které bylo teď možné získat zdarma v rámci vánočního speciálu, pak případné dokoupení bedniček stojí za úvahu. Obzvláště pokud vám již chybí jen posledních pár kousků.

V neposlední řadě nesmíme zapomenout, že nám stále běží zimní, neboli adventní kalendář. Díky němu lze získat každý den nějakou tu malou drobnost. Pokud tedy tuto akci plníte, ve svém úsilí ještě nepolevujte. Zbývá již jen pár posledních okének, a i když vás možná 24. prosince odměna zklamala, tak nezapomínejte, že v Rusku se nadělují dárky až 31. prosince. A na tento den je okénko větší než ostatní, což by mohlo naznačovat, že se dočkáme nějakého prémiového tanku. Ostatně, bylo tomu tak každý rok, tak snad letos nezůstane jen u pronájmu QN-506.

Na závěr bychom vás ještě rádi upozornili, že v rámci Battle Path kampaně se nám do hry dostaly už i bedničky na poslední prémiový stroj této akce – Bradley AAWS-H. Jedná se o prémiový stíhač tanků VIII. úrovně vyzbrojený nadzvukovými raketami. Tyto bedny, z nichž můžete tento stroj získat, lze nakupovat za bitevní mince a měly by vám zaručit plánky na tank, ve vzácných případech rovnou celý tank, případně části dalších beden. Bedny složené z částí obsahují větší odměnu a mimo jiné i šanci získat exkluzivní prémiová vozidla X. úrovně z předchozích kampaní (Altay či Object 490), exkluzivní velitele a boosty na další bitevní mince.

Ať už některou z výše uvedených nabídek využijete nebo ne, přejeme vám, ať se nadále daří a zbytečně se u hry nenervujete. Mějte vždycky na paměti, že je to jen hra. A jestli jste zrovna zklamaní z akcí či odměn v kalendáři, nic si z toho nedělejte. Hlavní přece je, aby vás hra bavila. Ostatně, proto ji přece všichni hrajeme!

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/new-year-bonuses-and-offers

33 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • romino on 28. 12. 2019 at 2:13
  • Reakce

  Ahojte,
  pekne si to pani manageri z AW na nás pripravili. Najprv nám dajú 16 bední for free a hneď na to akcošku na Armatu T14 152. Tak veľkým kúskom šťastia je tento tank už v garáži. Z denných misií (16 bední) som získal 49 plánkov na T14 152 a dokúpil som 23ks bední.

   • Iosifek on 28. 12. 2019 at 9:35
   • Reakce

   Z 21 bedniček co jsem dostal. To není překlep, někomu přišlo těch 5 bedýnek víckrát, mě 2x, vím že i 3x. Tak mě z toho padlo cca 7 dílků. Tedy neví, proč bych měl něco kupovat.

    • Najlvin on 28. 12. 2019 at 10:02
    • Reakce

    To je divné, že ti vypadlo tak málo dílků. Složil jsi si i ty bedny z inventáře? Holt je to loterie. Kolega nahoře měl zkrátka větší štěstí 🙂

   • Najlvin on 28. 12. 2019 at 10:05
   • Reakce

   Však to byl účel, že. Pak je na každém z nás, zda do toho půjde a ještě pár beden dokoupí nebo ne. Znám člověka, kterému z free beden vypadl rovnou celý tank. A tebe to takyy vyšlo lacino – desítkový prémiák za cenu 23 beden, to je velmi pěkné.

    • Iosifek on 29. 12. 2019 at 9:36
    • Reakce

    Nu, já znám člověka, kterej má známýho, kterej slyšel, že někomu kdysi z té bedny něco vypadlo. Je to zaručená zpráva.

    Jo a taky jsem četl na RU fóru, kde jeden psal před rokem, že mu nepadlo nic ani z 1000 beden.

    Neboj Najlvine, bedny jsem složil a z obou dohromady jsem dostal 5 dílků.
    Takže mám z těch beden spoustu tanků na pronájem a z nich v náhradách nějaké ty goldy. To je na tom to pozitivní. Negativní na tom je to, že se najdou lidé, kteří na to ještě pořád skočí a ty bedny kupují.

     • MeJiX on 29. 12. 2019 at 19:15
     • Reakce

     mě už ta Armata T-14 152 vypadla myslím při svátku Sv. Patricka? A opravdu z beden, které jsem dostal, nic jsem nekupoval. Ale to je opravdu velká klika. Teď tam byla před 4 dny Iron bedna (omezená časová nabídka), vylosovali mi tank a stále jsem ho nedostal. A na odpověď taky pořád čekám. Jenže tentokrát mě to stálo peníze, za které nic nemám.

      • Najlvin on 29. 12. 2019 at 19:36

      Nemáš ho někde v inventáři v obchodě nebo přímo ve hře? Taky mrkni, jestli ho nemáš hozený někde v rezervách – proklikej filtry v garáži.

      • MeJiX on 29. 12. 2019 at 22:01

      Najlvine, mám ho v Inventáři a nelze ho aktivovat. Sami přiznali chybu, bohužel, nijak jim to nevadí.

      • Najlvin on 29. 12. 2019 at 22:46

      Hoď mi sem tvůj nick ve hře, název tanku a jak k tomu došlo. Zkusím to předat Silentovi, jestli by s tím nešlo něco udělat.

      • MeJiX on 30. 12. 2019 at 17:03

      Najline moc díky za snahu mi pomoci, moc si toho vážím. Dnes po 5dnech a x emailech vyřešeno. Kompenzace ale žádná. Každopádně větší hnůj jsem nemohl dostat. Artinu FV433 na 4. tieru . Líný, malé nabíjení, pomalá rychlost, než něco trefíte je to už na druhém konci mapy. Jedna jízda, víckrát to nepojedu. Něco tak hnusnýho si mohli odpustit. A to mám arty docela rád.

  • romino on 29. 12. 2019 at 15:17
  • Reakce

  Tak pani,
  je to fakt loteria, z 23 bední čo som dokupil, mi padali najprv samé premiaky a potom po 1,2,3 plánky
  Po skompletovaní bední mi vypadlo 50 plánkov … 🙂

  Len pre info kolko ma vyšli premiové 10tky

  Type 99A2 – 140 (5 bední)
  Altay (66 bední)
  Object 640 (91 bední)
  T14 152 (23 bední)

   • Tarkovan on 29. 12. 2019 at 15:43
   • Reakce

   Oni vůbec hry free to play jsou dojičky na peníze. Někdy možná budu počítat kolik jsem dal do WoTka nebo do AW. Český streamer Enoxxx tvrdil, že do AW dal tolik peněz, že by zato byla málo ojetá Škoda Octavia.

    • Iosifek on 29. 12. 2019 at 16:23
    • Reakce

    Já utratil celkem v AW 7 € a to za vstup do prvního Batle Patch. A z cca 100 prémiáků ve hře jich mám 57. A stejně až na výjimky s nima nejezdím. Z tech. stromu mám všechno, prémia na 2 roky, boostů a insignií hafo. Nějaký ty goldy se taky najdou.
    Jestli do AW někdo nasype prachy, je to jeho věc, ale ta hra ho k tomu nenutí. Prémiové tanky jsou zpravidla horší než to co je ve stromu. Pokud tedy nejsou něčím výjimečné.
    Jen bych teď AW nechtěl začínat hrát, pro nováčky je to dost nepřívětivé, a dokud nemají alespoň jednu 9, tak se nedostanou na plnohodnotnou hru.

     • Tarkovan on 29. 12. 2019 at 16:55
     • Reakce

     Tebe to zřejmě nestálo peníze, ale čas. A asi hodně času, podle toho co píšeš o stavu tvého účtu. Já jsem rozjížděl účty dva, jeden na EU a potom z různých důvodů na RU a je fakt, že zatím v této hře prem. tanky nejsou potřeba. Uvidíme co na nás my.games přichystá a věřím, že budou chtít vydělat.

     • Iosifek on 29. 12. 2019 at 17:46
     • Reakce

     Času mě to stálo hodně, to je pravda. Ty účty jsem taky rozjížděl dva, ten druhej na NA. Tak mě to pak sloučili. 🙂

      • Beeda2004 on 30. 12. 2019 at 0:24

      to sme na tom dost podobne ja do aw dal jeden dolar prvni rok co byl humble bundle balicek k E3 kde davali leopard 2AV ice, premiaku mam 60 aktualne, ale ze bych do toho dal nejak moc casu bych nerekl mam tam necelych 62 dni od zacatku open bety 1.10.2015 a to dost nechavam hru na pozadi a mezitim jdu treba na obed a podobne ve wowku sem mel podobne prohranej cas snad behem necelyho roku, jinak ja mam spis jen premiaky do 7 tieru jelikoz sem nikdy nenasetril tolik goldu abych mel na porizeni neco drazsiho na americkym uctu sem mel akorat 9 tisic na jednu 8 a to sem si koupil m1134 atgm zbytek sem vydropoval jeste kdyz platinovy bedny davali permanentni tanky tak jich par padlo a tedka z moskevskych a americkych beden ty davaji neskutecny mnozstvi premiaku za nic, tedka v tydnu bude 2 americka bedna a dost premejslim ze zkusim jeste treti nez v unoru skonci akce

   • Najlvin on 29. 12. 2019 at 17:37
   • Reakce

   Sakra, ty máš štěstí. Závidím 🙂

  • MeJiX on 31. 12. 2019 at 5:08
  • Reakce

  Tak to se opravdu na Nový rok předali, já se snad rozbrečím. 5 beden po jednom dílku na T14 a jeden tank do pronájmu.
  To bude opravdu něco velkýho když daj tak velký okno. No nic, je vidět, že od MYcomu nelze čekat nic dobrého.

  1. To už není My.com, ne? 😀 Ale jinak máš pravdu, taky jsem čekal nějaký tančík. A místo toho jen dalších 5 beden. I když já si nakonec asi nemůžu moc stěžovat. Po otovření jsem měl 75 plánků a pět částí na speciální bednu. Tak jsem ještě 5 beden dokoupil, vypadl z nich jen jeden plánek… Po složení speciální bedny a jejím otevření ale vypadla rovnou celá Armata, takže teď mám tank v garáži a 76 plánků v inventáři 😀 Co na to říci, nakonec jsem docela spokojený 😀

   • Iosifek on 31. 12. 2019 at 12:49
   • Reakce

   Nu mě padlo 6 plánků. Tedy celkem z 29 beden (počítám i ty co jsem dostal před rokem) je to 27.
   A spokojenost? Spolubojovník si koupil tu železnou bednu, zablokovalo se mu to, teď si snad koupil 50 beden na Armatu, které mu nešli taky aktivovat. Psal si s podporou a byl jejím přístupem tak nadšen, že hru odinstaloval.
   I taková je realita AW.

    • MeJiX on 31. 12. 2019 at 13:21
    • Reakce

    Železná bedna zůstává neaktivovaná v Inventáři i nadále, po 5 dnech mi tu hnus artynu připsali i bez opravy (najednou to jde) a bez jakékoliv omluvy. Mám 52 dílků T14-152 a 5 beden. Nejsem magor abych ještě AW cokoliv věřil. S propůjčenými tanky zásadně nejezdím, jen to stojí peníze, než to veexpíš, včetně posádky a na jeden den? Tak to nemá cenu.
    A od odinstalování jsem nebyl daleko. I taková je realita. Je smutné, že si AW neváží svých hráčů mimo RU a nedělá nic pro zlepšení image. Pak se nelze divit, že někteří skončí nebo přejdou jinam.

    • Najlvin on 1. 1. 2020 at 2:57
    • Reakce

    Jak nešlo aktivovat? Já koupil sice jen 5 beden, ale vše fungovalo naprosto normálně. Jinak pokud nastane nějaký problém, tak mi dejte vědět a já se to pokusím přes Silenta řešit. Osobně bych teda hru neodinstaloval, pokud bych do ní vrazil prachy za 50 beden. To se přece musí vyřešit – chyba se může stát vždycky, ale takhle to hned zabalit, to je fakt smutné 😀

     • Iosifek on 2. 1. 2020 at 10:12
     • Reakce

     Najlvine, stokrát nic umořilo osla. Nakonec přijde chvíle, kdy tě to namíchne do té míry, že to zabalíš.
     A co se týká podpory? Z 90% je k ničemu.
     Např. nastříleli jsme v 1. kap. Caribien 43 killů a nezapočetlo nám to. Odpověď podpory? „Posíláme to příslušnému oddělení.“ K čemu mě to je, na tohle jim kašlu. Dostali všechny podklady, scrény, repley, aby to všem započetli ručně, když to maj v bordelu. Za 3/4 roku nic.
     Couvá ti tank náhodně na druhou stranu nežli chceš? Odpověď podpory. „Je to záměr vývojářů.“ Za rok to neopravili!
     Takových věcí jsou desítky.
     A Silent Stalker?
     Př tom lovu na my.comáky za 500G se šel utopit (tedy jeho kolega v četě), v té hře jsem byl a viděl to. Co mě na to napsal na fóru, než ho zrušili? „My jsme vám říkali, že to nebude jednoduché. Ha,ha,ha. Ostatně na fóru v Krčmě jsem to dával k lepšímu.
     Jakou takovej člověk má asi morálku? Pak se nelze divit, že tě v PvP či GO spoluhráč beztrestně odstřelí. Mají v něm vzor.
     V GO je to vůbec kapitola sama pro sebe. Pošli nálet, když se ti to podaří ukepovat, tedy tě nedecapne, ať již nárazem, výstřelem nebo tě vúbec z kruhu nevytlačí, vlastní spoluhráč. Tak ti do náletu vjede vlastní a ač máš nastřílíno, ucapováno, tak jsi penalizován jako poslední a i bez expů. Přitom jsou hráči, kteří jezdí a beztrestně střílejí vlastní. V jedné hře jich odstřelí 6, reportuješ ho, a v další hře ho potkáš znovu. Možná ho to vyhodí, až když vlastních odstřelí 9 v jedny hře.
     Takovejch věcí jsou desítky, a to nemusíš ani počítat zabordelené mapy, kde každou chvíli za něco uvázneš. Stýblo od pampelišky na naprosté rovině, obrubník je jak betonová zeď a vyhýbat se hlavním dekoračních tanků je taky záhodno. T15 střílej rakety pod sebe, atd., atd.
     Jak říkám, „Stokrát nic, umořilo osla..“ Neschopnost nebo nechuť podpory je pověstná.

     • Iosifek on 2. 1. 2020 at 10:34
     • Reakce

     Jen jsem ještě chtěl. Na otázku včera v tom jejich stremu: „Jak se dá splnit ten úkol, v GO nastřílet 60 killů, tak se Silent neobtěžoval ani odpovědět. To by zajímalo spoustu lidí.
     Až se mě dělá špatně, když v duchu probírám všechny ty nedostatky., podrazy a pod. Začínám mít chuť to taky odinstalovat, tak se jdu věnovat něčemu jinému, páč hrát se mě po tomhle výčtu taky nechce. 🙁

      • Beeda2004 on 2. 1. 2020 at 16:40

      na 60 killu silent odpovidal na discordu nekolikrat musis si slozit partu z kamaradu a udelat to s nima pak to neni problem

      • Iosifek on 2. 1. 2020 at 18:05

      Bedo, mě nezajímá, jak to udělat v PvE, to snad dojde každému. Mě zajímá, jak to udělat v GLOBS.
      Tyhle úkoly zřejmě vymýšlel ten s těma 9 promilema, žel, už to neopraví.
      A i v tom PvE je to síla. Počítej:
      40 killů sólo na randomu PvE v jedné hře už dá málo kdo a málo kdy. Většina lidí bude potřebovat četu už od 30 killů.
      30killů = 6x
      35 killů = 5x
      40 killů = 4x
      45 killů = 3x
      50 killů =2x
      60 killů = 1x
      Celkem minimálně 21 her, pět lidí v četě, tak 105 her, kdy čtyři lidi jezdí na toho pátého.

      Časově jedna hra zabere cca 15 minut, čili cca 26 hodin úžasné zábavy pro 5 lidí.

      A jen tak mimochodem, tyhle úlohy na killy chodí dělat na tier 1-2 do PvP i hráči CZP. 7-8 killů se tam na bootech nechá nastřílet sólo. Prostě, pedobars.

      • Beeda2004 on 3. 1. 2020 at 18:15

      j to uz sem doporucoval lidem na discordu ze to muzou nastrilet proti botum na 2 tieru, jinak vim ze silent psal ze v globalech dal 55 killu takze by to melo jit udelat i tam, jinak ve specialnich operacich 3 chapter muzes delat dva lidi zaraz 30 a 35 killu je tam 66 botu na normalni obtiznost se zubrem na tezkou by jich tam melo byt jeste asi o 12 vic takze klidne muzes udelat i 40+35

      • Iosifek on 4. 1. 2020 at 1:10

      Bedo, Silent si může psát co chce, tužka a papír snese všechno, je to stejně v duchu, „Koho chleba jíš, toho píseň zpívej“.
      55 killů mu v normální hře nevěřím ani náhodou. Možná to někdy nastřílela nějaká četa, ale on sólo ani náhodou. Tak dobrej hráč není. Pokud si tedy neupraví podmínky, a ještě si u toho neplete GO se Spec. Ops. Ale i pak, GO je plánované na 15 min, tedy na 60 killů, to bys musel nastřílet každou minutu 4 tanky. Každých 15s jeden.
      Chlapské je přiznat chybu, a že tam v tom úkole při přepočtu jejich koeficientem x5 chyba je, to je jasné všem, to neokecá.
      A co se týká PvP a PvE, tam je to hodně nadsazené, ale nějak splnitelné, na rozdíl od GO.
      Prostě si nějak nerozumíme, mě nejde o to, jak to splním já, já to skoro mám, mě chybí 5 her. Dal jsem to sólo a četu budu potřebovat jen na těch 2x 50 a 1x 60 killů. 🙂
      Já jen vidím a slyším, jak to demotivuje hráče co s nima jezdím. Pro ně je leckdy i 25 killů životní úspěch. Tak je při těch úkolech prostě lituju.

      • Beeda2004 on 4. 1. 2020 at 14:23

      u toho prepoctu x5 je problem o tom uz sme se taky bavili na discordu ze se to bere prakticky podle nejsilnejsiho tanku ve hre v pve coz je prakticky t-15 armata kde to treba sedi, ale u mbt a podobne vic sedi prepocet treba x3 artyny by meli mit x2 a podobne, ale kdyz tam das ten prepocet globalne x3 tak pro lidi s t-15 uz to bude komedie i kdyz pro cloveka s necim pomalejsim to bude sedet vic

      • Iosifek on 5. 1. 2020 at 14:46

      Nu, na druhou stranu můžeme být rádi, že ten přepočet je, neb v tom prvním Batle Patchu byli hráči PvE tlačeni hrát PvP jen kvůli úkolům, na které zkrátka neměli. A i tam byli nesmyslné úkoly, např získat železnou hvězdu (první v prohravším týmu). Copak to hraju proto, abych prohrál?
      V GO ucapovat body podpory, což vedlo k vystrkování a střílení hráčů. Při tom množství hráčů, kteří to chtějí plnit najednou je ten úkol nesmyslný.
      A zase hráči řvali, a tak zrušili v úkolech na Moskevskou bednu, úkol na výhru do 4 minut. Jeden z nejsnadnějších úkolů vůbec.
      Teď, a to bohužel, nejsou úkoly které by něco naučili. Např. nastřílet 150k v pohybu, tak to jsem se naučil pořádně střílet s RAMKou za jízdy. 🙂 Některé ty úkoly totiž mají i tenhle efekt. Úkoly s HEAT zase naučit hrát s nima.

      • Beeda2004 on 5. 1. 2020 at 17:38

      jj ja se prave proto vykaslal na nejaky delani altaye a jen sem nacpal coiny abych mel ty tri premiaky z tech vedlejsich misi a pak sem kupoval dily na termiantora 2017 ktery sli menit za goldy a zbytek toho eventu sem ignoroval, su rad ze tenhle treti uz je konecne udelanej poradne ze clovek nemusi hrat 8 hodin denne aby se dostal na 50 level, ale fakt staci max ty dve hodky a plnit prubezne ukoly, ten predchozi se taky dal takhle ale trvalo me to kolem 70 dni abych se dostal k 490 a pak dalsich 18 dni sem delal toho degmana z bednicky kteryho sem stihl jen taktak posledni den

  • romino on 5. 1. 2020 at 18:06
  • Reakce

  CATTB je doma 🙂
  Prva hra v spec ops PVE: https://imgur.com/7MpsGIo

   • Beeda2004 on 5. 1. 2020 at 20:39
   • Reakce

   gratuluju tak at se s nim dari

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.