Novoroční bedničky

V prémiovém obchodě MY.GAMES Store aktuálně najdete několik bedniček, které si můžete otevřít zdarma. Je to samozřejmě další z mnoha loterií, ale pokud budete mít štěstí, může vám z nich vypadnout něco skutečně hodnotného – od zlaťáků v nejrůznějším množství až po prémiové tanky nejvyšších úrovní. V takovém případě si pak danou věc lze odkoupit za jednotnou částku. V případě takzvané „Iron Crate“ je to 7,50 euro, v případě trojice ruské, americké či asijské bedny pak 2,49 euro.

Nutno ale podotknout, že pravděpodobnost, že vám z bedniček vypadne něco jiného než zbytečný obrázek, je dost nízká. Jeden však nikdy neví a pár šťastlivců, kterým se to opravdu vyplatilo, se tu už našlo. Ostatně, za zkoušku taky nic nedáte, tak proč to nezkusit. Přijít o možnost, byť jakkoliv malou, pořídit za směšnou částku třeba nějaký cennější prémiový tank, by byla přece škoda. Schválně pak napište dolů do komentářů, co jste v bedničkách našli.

V části obchodu Chests najdete ještě jeden malý novoroční dárek. Bohužel neobsahuje nic zajímavého, ale když už tam budete, tak si ho můžete vyzvednout taky. Obsahuje jednu vlajku na téma konce roku a tři obrázky na tank se stejným tématem. Jako obvykle platí, že po přijmutí dárku ho ještě musíte otevřít a aktivovat v inventáři obchodu, jinak se vám na váš herní účet nepřipíše.

Zdroj: https://aw.my.games/en

1 komentář

    • MeJiX on 6. 1. 2021 at 15:12
    • Reakce

    Tak já jsem si vytáhl v Ironu: AMX-10P PAC 90 Merc Tier 4, v Asijské: 1 den premium, v Ruské: 500 Goldů a v americké: můj stabilní smile. Nic z čeho bych byl unesený a honem kupoval.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.