Návrat mrchožroutů a realistických bitev

Tento víkend se nám do hry vracejí dvě celkem zajímavé funkce. První z nich jsou Scavenger Run, tedy mrchožrouti. Druhým pak celkem povedený a mezi hráči oceňovaný režim realistických bitev. Obojí bude dostupné až do neděle, takže pokud vás to zaujalo, nezapomeňte se během těchto dní přihlásit do hry!

Scavenger Run

Jedná se o jednoduchou minihru s loterií, kdy můžete získat bonus až 80% při nákup zlata navíc. Ve hře dostanete na výběr ze tří základen. Jednu si vyberte a následně prozkoumejte tři její skladiště. V každém najdete určité procento bonusu, který se nakonec sečte ve finální bonus, například 80%. Pokud si následně zakoupíte 1000 zlaťáků, obdržíte místo toho 1800 zlaťáků. Potřebujete-li tedy doplnit zásoby zlata, je to celkem výhodná možnost, jak získat za stejnou cenu podstatně víc, než by bylo za běžných podmínek možné. Mějte ale na paměti, že maximální bonusové množství zlaťáků nesmí překročit 10000.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/scavenger-run-here-0

Realistické bitvy

Do hry se dočasně vrací i režim Realistických bitev, a to vždy v čase od 16:00 do 22:00 hodin, tentokrát na úrovních VII a VIII. Tento režim se od standardních bitev liší hlavně tím, že hra nezvýrazňuje vaše nepřátele, nevidíte žádné ikony či siluety vozidel a funkční není ani ukazatel pravděpodobnosti průrazu pancíře. Úspěch tak spočívá v tom, abyste se naučili dobře rozeznávat vozidla od okolního prostředí a kam je účinně střílet. Věřte, že to není jednoduché. Svůj hlubší význam tu také dostávají kamuflážní nátěry, protože dobře namaskované vozidlo je mnohem těžší odhalit.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/realistic-battles-return

8 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Sinistram on 12. 6. 2021 at 13:13
  • Reakce

  Já si tak pořizují premium účet…jo kdysi padalo v krabičkách furt něco ..ještě teď mám na prvním účtu přes 2 roky v inventáři…a těch ostatních věcí…a boostů…současnost je oproti minulosti těžká bída..co se štědrosti týče 🙂

  1. o je pravda, za ty goldy se dá pořídit ledasco, i PÚ. Já to zkusil a hodilo mi to bonus 180%. Tak jsem koupil 1000 goldů a dostal 2800 😀

  • romino on 12. 6. 2021 at 23:05
  • Reakce

  Scavenger run je dobrá vec, ktorú pozitívne hodnotím, získate dodatočné zlatky, ktoré sa výborne hodia pred prichádzajúcim Battle Path. No o realistických bitkách už nemôžem povedať nič dobré. Je to ďaľšia kravina s dielne AW a kto prešiel základný vojenský výcvik a siahol si na tank vie že s realitou to nič spoločné okrem názvu nemá. Aby som nehodnotil čo som nejazdil tak 1 povinnú hru som si dal, ešte v začiatkoch realistických bitiek. Keď už tak z času na čas si pustím PvP, aj keď tento režim moc nemusím. PvPčko mi príde strašná nuda všetci iba kempia a prestrujú sa cez vežu a to mi zábavné nepríde. Páči sa mi aj ďaľší krok, ktorý vývojári spravili proti hráčom jazdiacich v čate. Už tak dlhé 2-3 min čakačky im ešte strojnásobili a tak dobrý hráči čo jazdili v čate štýlom Rush teraz jazdia samostatne a dopredu sa nehrnú…
  Bolo spomenuté, že s aktualizáciou 0.36 príde aj 5 nových PvE misií, no zatiaľ žiadna 😠

   • Beeda2004 on 12. 6. 2021 at 23:12
   • Reakce

   rikali behem aktualizace 0.36 a ne ze zacatku v patchlistu to je jako plany do budoucna co prijdou behem nej, jinak real bitky je mysleno ze nemas zadnou pomoc pocitace vuci nepriteli, zadny indikatory prustrelu, zobrazeni na mape, spotovani a podobne, ne ze se ty tanky budou realne chovat to by asi zrovna neslo pokud by nehcteli prekopat celou hru

   • Sinistram on 13. 6. 2021 at 6:16
   • Reakce

   PVE je skvělý..radost expit:-)..a naštěstí vidím dopředu, co bude za mapu. Takže dle toho beru stroj , a tím pádem nedochází k frustraci už při odpočtu :-)…a hra je tak hrou :-).

  • Iosifek on 14. 6. 2021 at 11:56
  • Reakce

  Realistický bitvy pro mě zase zabili. Tenhle režim zajde na úbitě.
  Při prvním uvedení mě nadchly. Při druhém jsem se jen namíchl. Najel jsem na prostředek a rozstřílel mě 4 ranama do motoru vlastní spoluhráč. Zda schváílně, nebo proto, že to je idiot, tak to mě je jedno. Důležité je, že progamátoři zakázali nastavení „bez střelby do spojencí“, tedy střelbu do vlastních podporují. Ve hře která je plná xenofobních a nihilistických nálad, je to sebevražda.
  Do téhle 3 zkoušky už jsem ani nešel. Bez tvrdého zákazu střelby do vlasních, tak jako v PvE, to nemá smysl hrát.

   • Sinistram on 14. 6. 2021 at 21:50
   • Reakce

   Klidné to zkus…spoluhráči mají ikonku nad tankem.

    • Iosifek on 15. 6. 2021 at 14:22
    • Reakce

    Ta ikonka může napomoci jen tomu, že idioti mají jistotu že střílí do vlastního. Že omilem nestřílí po nepříteli. Od střelby do vlastních jim to stejně nezabrání, protože jen málo kdy je to náhoda. Dokud nezavedou tvrdej „team kill“, tak to můžou hrát sami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.