Minometné jednotky prozatím zrušeny

Asi jste zaznamenali, že po zavedení nové funkce mechanizované pěchoty do hry přibylo v bitvách poměrně hodně minometných jednotek, které jsou součástí této mechaniky. Jak se dalo předpokládat, z minometů se stala velmi nepříjemně otravná záležitost, zejména v PvP bitvách, a většina hráčů tak v tomto směru zaslala negativní zpětnou vazbu. Popravdě, je to celkem pochopitelné.

Na základě těchto skutečností se proto vývojáři rozhodli minomety zítra ze hry odstranit. Takže 13. listopadu od 8:00 nebude herní server k dispozici asi po dobu jedné hodiny. Zda jde o trvalé odstranění nebo jen dočasné, to není známé. Ale nejspíše se tvůrci hry pokusí mechaniku minometů upravit a v nějaké pozměněné, slabší podobě ji časem opět vrátit do hry.

Nechme se tedy překvapit, jak si s touto výzvou vývojáři poradí. A co vy? Jaký názor na pěchotu máte a vadí vám minomety v PvP? Pokud máte jiné mínění nebo se jen chcete podělit o svůj názor, neváhejte a napište nám to do komentářů pod tímto článkem. Podle nás je prozatímní odstranění minometů z bitev a ponechání zbylých dvou typů jednotek při současném stavu rozumným krokem.

Nadále můžete svou zpětnou odezvu na zavedenou pěchotu zasílat přímo tvůrcům hry skrze k tomu určený formulář, který najdete pod tímto odkazem. Jestliže nejste s něčím ohledně této nové herní mechaniky spokojeni, důrazně doporučujeme udělat si chvilku čas a dotazník vyplnit. Jedině tak lze docílit toho, že nakonec ve hře zůstane to, co chceme a v jakém stavu. Takže to nepodceňujte a směle do toho!

Zdroj: https://aw.my.com/gb/news/general/maintenance-november-13

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.