Mechanizovaná pěchota zatím jen jako test

Jak už asi víte z našeho včerejšího článku o dnešní aktualizaci, její součástí je zavedení nové herní mechaniky do hry. Touto mechanikou je již dříve oznámená a představená mechanizovaná pěchota, neboli oddíly pěších jednotek, které budou moct určité typy strojů ve hře vysadit během bitvy na bojiště. Nyní se k nám dostaly další informace o probíhajícím zavedení této funkce do hry.

Prozatím nejde o finální, trvalé zavedení do hry. Počínaje dneškem bude mechanizovaná pěchota dostupná po omezenou dobu pouze za účelem testování. Tato doba činí 7 dní, po jejím uplynutí se pak na základě zpětné vazby hráčů rozhodne, zda nová funkce pěchoty nadále zůstane ve hře nebo půjde zpět k přepracování. Nyní tak máte jedinečnou možnost ovlivnit, jak tato herní mechanika nakonec bude vypadat!

Chcete-li se do testování zapojit a sdělit vývojářům svůj názor, není nic jednoduššího, než si hru zapnout a hrát. Poté můžete využít speciální formulář, odkaz dole, skrze který zašlete vaše připomínky či návrhy přímo tvůrcům hry. Nutno ale podotknout, že tato možnost je dostupná pouze v angličtině a budete k tomu potřebovat účet na Google.

Zdroj: https://aw.my.com/gb/news/general/mechanized-infantry-limited-test

2 komentáře

  • Tom on 10. 11. 2019 at 22:04
  • Reakce

  Za mě je to příšernost tihle vojáčci. Hlavně v PvP. Něco otravnějšího snad jako mortar sqad snad neexistuje v žadnéjiné hře . Ani SPG ve WoT nejsou tak otravný jako tohleto. Tihle manici s minometem dokáží totalne ochromit celý tank za mín jak deset sekund.

   • Beeda2004 on 11. 11. 2019 at 16:16
   • Reakce

   prave proto se to testuje aby se to upravilo nebo uplne odstranilo, stejne jak napady predtimt reba hades tanky nebo novy pve spotrebaky, jinak v updatu tenhle tyden by se mel snizit dostrel ze 750 na 500 metru a nejspis i rychlost strelby, veskera odezva je potreba proto tam je ten formular cim vic lidi se ozve tim bude lepsi balanc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.