Maďarský skin pro tank Leopard 2

A máme tu další „historický“ skin, i když výstižnější by bylo spíše „autentický“, protože se jedná o nejnovější maskovací vzor používaný v současnosti. O co jde tentokrát? Jedná se o skin založený na skutečném vozidle, které je součástí dodávky nových německých tanků pro Maďarsko, jejichž cílem je nahradit zastaralou sovětskou techniku. Součástí této dodávky jsou mimo jiné nejnovější tanky Leopard 2A7HU a několik renovovaných starších vozidel Leopard 2A4HU určených k výcviku posádek. A právě jedno z těchto staronových vozidel se stalo vzorem pro tento skin.

Dá se říci, že se jedná o takové malé poděkování všem maďarským hráčům, kteří Armored Warfare hrají. Skin ve hře ponese, jak jinak, název Leopard 2A4HU a bude určen pro tank Leopard 2. Jeho součástí bude jak kamuflážní nátěr s odpovídajícím vzorem, tak i veškerá příslušná označení, kterými skutečný tank disponuje. Konkrétně se jedná o maďarskou trikolóru, znak 25. střelecké brigády a znak 11. tankového praporu. Právě pro tyto složky maďarské armády jsou ostatně nové tanky z Německa určeny.

To ale není vše. Protože hráči rádi používají nové kamufláže i na jiných strojích – a nutno podotknout, že tento maďarský nátěr je vskutku atraktivní – bude k dispozici i jako samostatný kamuflážní vzor. Tím získáte možnost aplikovat ho na jakékoliv jiné vozidlo ve hře. navíc veškeré zmíněné znaky budou rovněž k dispozici jako samostatné obrázky použitelné libovolně jako kterékoliv jiné, takže bude možné je aplikovat na další vozidla.

Zatím sice nevíme, kdy se nám skin, kamufláž a znaky dostanou do hry a v jaké podobě je bude možné získat. Víme však, že to bude někdy během října a že budou k dostání zdarma. Dá se tedy s největší pravděpodobností očekávat, že půjde o dárek k nějakému výročí či významnému dni, případně jako odměna za nějakou menší misi. A to je dobře. Každá věc, která se dá získat bez placení, se počítá. Tak co? Líbí se vám tyto skiny?

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/historical-skins-leopard-2a4hu

1 komentář

    • romino on 9. 10. 2020 at 20:30
    • Reakce

    Tieti skiny zadarmo nie sú moc vydarené a vôbec sa nedajú porovnať so skinom kúpeným za peniaze (German Camo #1 až #3 )

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.