M-95 Degman – Test nového prémiáku

V rámci probíhající mise Battle Path s názvem Age of Rage můžete mimo jiné získat ze speciálních bedniček nový prémiový tank VIII. úrovně, a to konkrétně chorvatský M-95 Degman. Jedná se o vozidlo vyvinuté na základě licenčně vyráběných T-72. Přístup do Battle Path ale není zadarmo a vyjde vás na nějakých 3000 zlaťáků. Možná si proto říkáte, jestli se vůbec za tuto částku M-95 vyplatí nebo ne?

Na tuto odpověď jsem se pokusil odpovědět v mém posledním streamu, kde jsem tento stroj testoval. Nutno podotknout, že nákupem přístupu do Battle Path nezískáte jen možnost vyjezdit si M-95, ale i další stroje a bonusy, včetně hlavní ceny, kterou je unikátní prémiový tank X. úrovně Object 490. Věcí, které lze touto cestou získat, je tedy podstatně více a investice ve zlaťácích se dle mého stále vyplatí, i když už je půlka akce za námi.

Jak je na tom ale M-95? Na získání tohoto tanku bylo v mém případě nakonec zapotřebí vyjezdit přibližně 20 až 25 tisíc Battle Coinů, za které se bedničky kupují. Naštěstí Battle Coiny se díky boostům a různým misím dají vydělat celkem rychle. Deset bedniček vyjde na 7500 Battle Coinů, z toho mi dvakrát přálo štěstí a z jedné bedny vypadlo dalších deset beden zadarmo. Ve výsledku jsem tedy nakoupil 30 beden, 20 jsem jich dostal navíc a dalších 5 poskládal z dílků, které padají z každé bedny. Dohromady je to tedy nějakých 55 otevřených beden, než jsem nastřádal potřebných 100 dílků na složení tanku.

V záznamu níže se můžete podívat na to, jak M-95 Degman vypadá, jakými vlastnostmi disponuje a co umí v boji. Již teď ale mohu s klidným svědomím říci, že vynaložená investice zlaťáků za přístup do Battle Path se už jen kvůli tomuto stroji rozhodně vyplatí, protože takto levně přijít k prémiovému tanku VIII. úrovně, navíc dle mého velmi zábavnému, rozhodně není běžná příležitost. Nemluvě o tom, že ve zbylém čase jistě vyjezdíte i nějakou z dalších odměn, které tato speciální mise nabízí.

Záznam streamu je bohužel rozdělen na dvě části kvůli technickým potížím při natáčení.

Ať už se do plnění misí pustíte nebo ne, já i redakce vám přejeme hodně úspěchů v bitvách!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.