Listopadové bedničky

Každý začátek měsíce se nese ve znamení nových speciálních bedniček s kořistí, které najdete v prémiovém obchodě MY.GAMES Store. Listopad samozřejmě není výjimkou, a tak zde opět najdete tři kousky (americkou, ruskou a asijskou). Ptáte se teď, čím že jsou tyto bedničky tak speciální? No, pokud hrajete Armored Warfare už delší dobu, tak vám asi nic vysvětlovat nemusím. Ale pro ty z vás, co to vidí poprvé, rád vysvětlím.

Kouzlo těchto speciálních bedniček je v tom, že vám z nich může vypadnout cokoliv, od drobností až po prémiové tanky nevyšších úrovní (ano, například i CATTB, Armata 152, AFT-10 a další). Ale co je na tom vůbec nejlepší, je to, že si bedničky můžete otevřít dopředu a nic vás to nestojí. Teprve pak na základě toho, co v nich najdete, se můžete rozhodnout, zda si jejich obsah za jednotnou cenu 2,49 euro odkoupíte nebo ne. Pokud tak učiníte, zpřístupní se vám další bedna k předběžnému otevření.

Samozřejmě je asi každému z vás jasné, že čím dražší a cennější obsah, tím je pravděpodobnost, že budete mít štěstí, menší. Šance, i když malá, tu ale pořád je. A takový prémiový tank X. úrovně za 2,49 eura (případně jeho kompenzace ve zlatě, pokud už ho vlastníte), to je opravdu výhodný kup. Takže neváhejte a všechny tři bedničky otevřete. Nic za to nedáte a třeba budete zrovna vy patřit k těm šťastlivcům, kterým z nich vypadne něco opravdu užitečného, co za tu symbolickou částku bude stát. Hodně štěstí 😉

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/new-loot-crates-now-available-6

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.