Khrizantema-S na dalších obrázcích

Pokud vás zaujalo prémiové vozidlo Khrizantema-S, které jsme vám včera představili v tomto článku, dnešní příspěvek bude přesně pro vás. Máme tu totiž další porci nových obrázků ve vysokém rozlišení, na nichž je tento stroj zachycen doslova ze všech úhlů. Jen pro připomenutí – Khrizantema-S je prémiový stíhač VIII. úrovně, který bude možné získat postupným plněním úkolů v nadcházející velké události Battle Path „Echoes of War„. Jedná se o jednu z hlavních odměn spolu s již dříve představeným Kurganets-25 a dalšími, dosud neodhalenými vozidly.

No, nevypadá ta květinka skvěle? Musím vývojářům přiznat, že modely vozidel, které přidávají v poslední době do hry, vypadají opravdu velmi atraktivně. Snad jen škoda, že zbytek hry (hlavně okolní prostředí), jde cestou přesně opačnou. Nicméně to nám nebrání v tom, abychom se mohli pokochat touto vojenskou technikou alespoň v garáži. Taky se tam občas přistihnete, že se na ty stroje jen dlouze díváte a obdivujete jejich křivky? Není se co divit…

Mimochodem, podle dostupných informací by jedním z oněch odměnových vozidel, které dosud nebyly odhaleny, měl být stroj nesoucí název „Shilka“, což je ruské vozidlo protivzdušné obrany. O jeho zpracování v Armored Warfare ani bližších specifikacích zatím mnoho nevíme. Jednat by se ale údajně mělo o prémiové vozidlo IV. úrovně. Na obrázku níže si můžete prohlédnout, jak tento stroj vypadá ve skutečnosti.

Zdá se, že hlavní odměny v nadcházejícím Battle Pathu budou zaměřeny čistě na ruskou vojenskou techniku. Je to ale jen spekulace. Ještě nebyla představena všechna vozidla, včetně toho nejhlavnějšího, tedy prémiového tanku X. úrovně. Tak či onak, vypadá to ale čím dál zajímavěji. Sám jsem hodně zvědavý, jaké další kousky vojenské techniky si pro nás vývojáři nachystali. Třeba se jednou dočkáme i jiné hlavní odměny než MBT. Schválně, napište do komentářů, jaké vozidlo a třídu byste si představovali jako hlavní odměnu v Battle Path.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.