Kanadské kamufláže v prodeji

Uvedení nových historických kamufláží do prodeje, o kterých jsme tu informovali včera, nakonec netrvalo dlouho. K dispozici totiž budou od 7. do 15. srpna 2019, a to buď v balíčku za peníze v MyLoot obchodě, nebo za zlaťáky ve Web Shopu.

Cena jedné kamufláže byla stanovena na 10 euro, případně je lze koupit všechny tři v balíčku za 24 euro. V prémiové měně vás jedna kamufláž vyjde na 2000 zlaťáků. Každá z kamufláží je použitelná pro všechny tři typy map a lze je aplikovat na libovolný tank (mimo tanků se speciálními skiny).

Společně s touto nabídkou se do prodeje rovněž dostaly prémiové tanky Merkava Mk.2D a PTZ-89 ze speciální edice SAW. Oba tanky jsou k zakoupení v balíčcích o dvou verzích, z nichž každý obsahuje krom tanku i speciální skin SAW a k tomu buď platinové nebo zlaté bedny, insignie či boosty. Zakopit lze skiny a tanky i samostatně.

V případě levnějšího balíčku vás nákup vyjde na 39 euro, u dražšího pak 49 euro. K dostání je i kompletní balíček obsahující oba tanky a skiny společně s hromadou dalších bonusů. V tom případě si připravte 119 euro. Bez balíčku vás jeden tank vyjde na 22 euro a samostatný skin na 8 euro. Tanky lze koupit také za zlaťáky ve Web Shopu.

Zdroj: https://aw.my.com/us/news/general/myloot-offer-canadian-camouflages-saw-vehicles

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.