Kamufláž U.S. Airborne

Dnes jsme vám již představili nový skin M8 Ridgway, který by měl být k dostání během 4. července, tedy na Den americké nezávislosti. Tento skin však nebude jediný, co by v tento den mělo potěšit všechny příznivce americké techniky. Dočkáme se totiž ještě americké kamufláže U.S. Airborne.

Tato kamufláž byla k vidění na několika vozidlech řady Sheridan počátkem 80. let, spadajících pod americké letectvo, než ji v roce 1986 nahradil univerzální vzor NATO, který se používal během operace Just Cause. Základní rozložení zůstává stejné – tři nepravidelné pruhy, z nichž jeden je poměrně úzký. Barvy jsou v tomto případě dva odstíny zelené, černá a písková.

Vzor ve hře vychází z tanku M551TTS Sheridan 73. obrněného pluku (82. výsadkový), jak byl k vidění během operace Ocean Venture. Jednalo se o vojenské cvičení z roku 1984, které se konalo v Karibiku a Mexickém zálivu a jehož cílem bylo demonstrovat schopnost USA udržet otevřené lodní trasy v Karibiku. Daný Sheridan přistál na ostrově Vieques v Portoriku.

Jak naznačuje výše uvedený text, tato kamufláž se bude nejlépe hodit na vozidlo Sheridan, i když její použití u vozidel Buford nebo dokonce Thunderbolt bude vypadat stejně dobře. Samozřejmě ji ale budete moc použít i na jakékoliv jiné vozidlo ve hře, vyjma těch s vlastním, unikátním skinem. A jako vždy bude kamufláž k dispozici pro všechny tři typy prostředí.

Vedle kamufláže se ale dočkáme ještě nové základní barvy Field Drab. Ta je jednou ze základních barev používaných v několika amerických kamuflážích. Můžete ji tedy kombinovat s různými vzory pruhů, které jsou ve hře k dispozici zdarma, a dosáhnout tak zajímavých výsledků.

Líbí se vám? Barvy se vždycky hodí, stejně jako kamufláž. Teď jen aby se daly získat zdarma…

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/historical-camouflages-us-airborne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.