Jak získat zlaťáky zdarma

Dnes bych zde rád upozornil na věc, o které už asi většina z vás dávno ví. Ale pokud by tu byl snad někdo, kdo o tom ještě neslyšel, snad mu to pomůže. Jedná se totiž o způsob, jak si oficiální cestou pořídit zlaťáky zdarma. Jediné, co k tomu je potřeba, je váš čas a ochota dívat se na reklamy. Ano, mluvím o speciální mobilní aplikaci MY.GAMES App, která se nám představila na stránce hry už před pár týdny. Teprve až teď jsem si však našel čas ji vyzkoušet.

Aplikace je běžně dostupná na obvyklých místech a lze ji použít jak na operačních systémech Android, tak iOS. Pokud si tuto aplikaci stáhnete do svého mobilního zařízení, umožní vám nejen zabezpečit si herní účet dvoufázovým ověřováním, ale také využívat možnosti sledování reklam a za to získávat dárky. Tyto dárkové bedničky pak po otevření obsahují buď různé obrázky v rámci MY.GAMES Shopu, nebo zlaťáky do Armored Warfare.

Samozřejmě množství zlata, které za zhlédnutí reklam získáte, je minimální. Nikdo asi nemůže očekávat, že by se zlatky rozdávaly ve velkém. I když se sice během losování objevují částky od 5 zlatek až po 5000 zlaťáků, většinou vám vypadne jen těch 5, potažmo 20 zlatek. Co jsem to zatím testoval, tak víc jak 20 mi ještě nevypadlo. Přesto už jsem si ale touto cestou vytěžil pár stovek zlaťáků, což se zejména pro ty z vás, kteří nechtějí do hry nic investovat, může hodit.

Ostatně, co z takových bedniček lze získat a v jakém množství, to se můžete podívat na tomto videu z jednoho z mých streamů. Tam jsem měl něco málo přes 50 bedniček, což je přibližně počet, který se s trochou snahy dá získat během jednoho dne.

Počítejte ale s tím, že vždy můžete zhlédnout pouze pět reklam za sebou. Pak vždy následuje cca 2 – 3 hodiny pauza. Po každé úspěšně přehrané reklamě se vám do sekce Chests v MY.GAMES Shopu uloží bednička. Tu když následně rozbalíte, dojde ke zmíněnému losování a případné zlaťáky se vám uloží v inventáři obchodu. Tam je již tradiční cestou stačí jen aktivovat a poté se vám připíší do vaší garáže.

Není to rozhodně nejefektivnější způsob, jak si opatřit zlaťáky, a navíc to bude chtít určitou dávku sebezapření, pokud reklamy nesnášíte jako já. Ale pořád je to způsob, jak si třeba našetřit zlato na nákup Battle Passu, případně k přeskakování úkolů v kontaktech (za jejichž plnění je vždy nějaký prémiový tank). Naštěstí zlatky padají docela často, až mě to celkem překvapilo. V průměru je to tak 5 zlatek na reklamu. A kdo ví, třeba budete mít jednou obrovské štěstí a vypadne vám těch 100, 1000 nebo 5000 zlaťáků 😉

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/mygames-app-now-available

5 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Sinistram on 8. 8. 2021 at 23:29
  • Reakce

  Díky moc! 🙂 ..
  Pokud si na vzpomenu..dá se tak fakt denně dost nasyslit 🙂

   • Sinistram on 8. 8. 2021 at 23:31
   • Reakce

   …na to vzpomenu :-).. 🙂

   1. Jo pár drobných se dá. Jen si vzpomenout a pak ještě vydržet ty otravný reklamy 😀

  • romino on 9. 8. 2021 at 1:19
  • Reakce

  Rusákom určite ochranu účtu nezverím…, ich dvojfaktorovú ochranu účtu si môžu nechať, aj s daľšiou appkou plnou reklamy!

  Myslim že silné heslo vám určite stačí. Ja osobne používam 20-miestne vygenerované BitWarden 😁

   • Beeda2004 on 9. 8. 2021 at 13:18
   • Reakce

   vzhledem k tomu ze je to prakticky ten stejnej launcher co mas v pocitaci na pusteni awecka, akorat se stara jen o mobilni koniny tak jim nic sverovat nemusis, navic ani zadnou ochranu zapinat nemusis, hlavne v tom clanku chybi ze do telefonu taky nic tahat nemusite staci stahnou emulator jako bluestacks nebo noxplayer a aplikaci si pustit v pc na generovanym telefonu kde si akorat odkliknete reklamu hodite to na pozadi a za minutu odkliknete krizek protoze je tam 30 vterin jeste cekani nez muzete zapnout druhou reklamu tohle udelate 5x a dve hodiny o tom zas ani nevite

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.