Iron Crate opět v obchodě

Spolu s aktuální nabídkou amerických vozidel v prémiovém obchodě MY.GAMES Market se nám zpřístupnila další bednička Iron Crate, kterou si nyní můžete bezplatně otevřít, a to až do 10. prosince. Najdete ji zde. Jak jistě víte, z této speciální bedny vám může vypadnout naprosto cokoliv – od zbytečností až po prémiové tanky nejvyšších úrovní, včetně těch nejvzácnějších. Tentokrát bedna obsahuje i některá nová vozidla, například nedávno přidaný lehký tank ZTQ-15. Můžete tak zkusit své štěstí. Třeba se vám podaří získat něco opravdu hodnotného.

Obsah bedny si pak můžete za jednotnou cenu 7,50 euro odkoupit, a to bez ohledu na jeho skutečnou hodnotu. Dá se tak říci, že za tuto symbolickou částku se vyplatí jakýkoliv prémiový tank VI. úrovně nebo vyšší, potažmo i jeho kompenzace ve zlatě. Pokud už totiž daný stroj vlastníte v garáži, můžete ho i tak koupit a přijít tímto způsobem lacino ke zlaťákům. Ty pak zase můžete směnit za jiný prémiový tank z technologického stromu, který vás zajímá. Ale dejte si pozor na různé reskiny vozidel. Některé tanky existují ve vícero variantách! I když se jedná o ten samý stroj, pokud má jiný skin než ten ve vaší garáži, kompenzace se na něj nebude vztahovat.

Po odkoupení obsahu bedny můžete zkusit štěstí s Iron Crate znovu. Berte ale prosím na vědomí, že je to stále jen loterie, tedy čistě o náhodě. Pravděpodobnost, že vám z bedny vypadne něco cenného, je tedy přímo úměrná případné hodnotě dané věci. Čím dražší a vzácnější tank je, tím je jeho šance na získání zkrátka menší. Nicméně za otevření nic nedáte, a když už tu ta možnost jednou je, byla by škoda ji nevyužít. Kdo ví, třeba se na vás usměje štěstí a vy si pořídíte například Object 640, jeden z nejhodnotnějších tanků ve hře, za pár korun do své garáže 😉

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/offer-american-firepower-0

4 komentáře

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • u_5533455 on 7. 12. 2020 at 18:41
  • Reakce

  Tento HAZARD by im mali konečne aj v EU zatrhnúť !!!!

   • Najlvin on 8. 12. 2020 at 0:15
   • Reakce

   Jaký hazard? Však máš možnost si tu bedničku otevřít zdarma. Snad má každý dost rozumu na to, aby si vyhodnotil, zda se mu investice do případného nákupu vyplatí nebo ne. Nikdo nikoho nic kupovat nenutí. Mít sem tam šanci získat něco hodnotného lacino přece není nic špatného 😉

  • Sinistram on 8. 12. 2020 at 10:23
  • Reakce

  Najlvine máš pravdu, ale on asi naráží na krabičky v shopu..

  • MeJiX on 8. 12. 2020 at 20:58
  • Reakce

  Tak jsem Najlvine zkusil tvou losovací praktiku. Naklikat si stopnutí. Zastavilo se mi to na RDF/LT – mám ho z poslední akce.
  Takže zase prd velebnosti. Rozhodně se mi nechce utrácet za takový tank 7,5 Éček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.