Halloweenské bedničky aneb co kdo dostal

Dnes je poslední den halloweenských misí, které opravdu nebyly vůbec nijak složité. K jejich splnění stačilo každý den nastřílet v jedné bitvě alespoň 2000 poškození a obratem jste obdrželi odměnu v podobě nějakého tématického obrázku. Pokud jste ale takto splnili všechny mise (tedy každý den jednu), tak jako odměnu za vytrvalost obdržíte tři další speciální „Sphinx Monster Loot“ bedničky, z nichž můžete dostat opravdu spoustu zajímavých věcí. Viz předchozí článek.

Tak a teď schválně – pochlubte se v komentářích pod tímto článkem, co všechno jste z těchto bedniček obdrželi zajímavého. Měl někdo z vás takové štěstí, že mu vypadlo cokoliv hodnotnějšího, například nějaký prémiový tank, zlaťáky či prémiový účet? Mně osobně z první bedničky na začátku akce vypadlo 200 zlaťáků a z těch závěrečných tří pak insignie, reputace a 30 dní prémiového účtu. Možná to není moc, ale myslím si, že nakonec se ta „námaha“ docela vyplatila.

Pokud jste ještě dnešní misi nedokončili, tak na to určitě nezapomeňte. Máte na to jen dnešek a podmínky pro její splnění jsou opravdu triviální. Byla by škoda promarnit příležitost ty tři bedničky získat, takže neváhejte a splňte to co nejdříve. Já i redakce vám samozřejmě přejeme co největší štěstí při jejich otevírání. Snad vám vypadne alespoň něco stejně tak užitečného, jako mně. Ne že bych měl o prémiový účet nouzi, ale i tak – potěšilo to.

3 komentáře

  • Iosifek on 6. 11. 2019 at 18:34
  • Reakce

  Tak tedy, já jsem dostal insignie a 1x 15k reputace.

  • LorHookaidooCZ on 6. 11. 2019 at 18:40
  • Reakce

  Jen mrtě insignií, takže jen odpad…. škoda

 1. Příště budete mít třeba víc štěstí 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.