Halloween přichází do Armored Warfare

Zdá se, že oblíbený halloween nám už klepe zase na dveře. Dne 30. října 2019 bude od 7:00 herní server nedostupný, a to po dobu minimálně 5 hodin. Důvodem odstávky je zavedení aktualizace 0.30.5791, která přináší obsah spojený právě s halloweenským eventem. Co vše to bude tento rok obnášet a na co konkrétního se máme těšit, to zatím nebylo oficiálně oznámeno. Ale jak naznačuje obrázek, můžeme se stejně jako každý rok těšit minimálně na speciální strašidelnou garáž.

Halloweenský event by měl vypuknout 31. října a bude trvat do 7. listopadu 2019. Podle informací, které se nám podařilo získat, budou po dobu trvání akce ve hře dostupné různé bonusy, dárková bedna v MyLoot obchodě s tanky do pronájmu a rovněž denní sady misí, za jejichž plnění každý obdrží obrázky na tank s motivem halloweenu, prémiové dny, skiny, speciální bedny s kořistí a halloweenský avatar. Vypadá to docela slibně.

Takže až vám zítra začne hra stahovat nová data a nepůjde se připojit na herní server, nelekejte se. Jedná se o plánovanou odstávku. Zatím sice není jasné, co bude obsahem oněch speciálních bedniček, ale to vůbec nevadí. Necháme se zkrátka překvapit. Nebuďme tedy nedočkaví a raději si tanky pořádně připravme, ať ve čtvrtek můžeme hned vyrazit na bitevní pole. Lovu zdar!

Zdroj: https://aw.my.com/us/news/general/maintenance-october-30

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.