Dvě soutěže pro hráče Armored Warfare

Díky celosvětovým opatřením kvůli nákaze Covid-19 se nám ve hře doslova roztrhl pytel s různými menšími soutěžemi, které mají za cíl nás udržet doma a zbytečně se nepoflakovat někde venku. Další dvě takové soutěže se objevily v posledních dnech na oficiálním webu hry. Tentokrát jsou zaměřené na obrázky. Pokud tedy chcete něco vyhrát, čtěte dál. Opravdu nejde o nic složitého a zúčastnit se může naprosto kdokoliv.

Soutěž číslo 1 – Karanténa

K účasti v této soutěži stačí, abyste na Instagramu, a to nejpozději do 5. dubna 2020, sdíleli obrázek zachycující cokoliv, co děláte v době karantény v souvislosti s Armored Warfare. Může se jednat o screenshot, kreslený obrázek nebo fotografii. Čím kreativnější nápad, tím lepší.

Aby mohl být váš obrázek zařazen do soutěže, musí obsahovat heshtagy (#ArmoredWarfareGame #QuarantineWithAW #StayAtHome #GamingAtHome #StaySafeMakeWar) a v příspěvku také musíte označit oficiální profil hry (@armoredwarfare). Tři nejlepší příspěvky obdrží jako odměnu:

  • 14 dní prémiového účtu
  • Prémiový tank WZ-1224 Trash Panda
  • 1000 zlaťáků

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/contest-quarantine

Soutěž číslo 2 – Asijský screenshot

Tato soutěž je zaměřena na aktuální sezónu Spirithaven, respektive asijskou tématiku. Abyste se mohli zúčastnit, stačí vytvořit screenshot zachytávající asijskou atmosféru ve hře. Nemusí jít nutně o asijská vozidla, podstatné je téma obrázku. Ten pak do 8. dubna 2020 (nejpozději do 23:59 hodin) sdílejte v tomto soutěžním kanálu na oficiálním discordu.

Aby byl soutěžní obrázek platný, ujistěte se, že bude obsahovat vaši herní přezdívku a že má správnou velikost (1024×768 nebo větší). Povolen je pouze jeden příspěvek na hráče. Autoři pěti nejlepších obrázků obdrží jako odměnu následující:

  • 14 dní prémiového účtu
  • Prémiový tank WZ-1224 Trash Panda

Ale to není ještě všechno. Po skončení soutěže bude těchto pět vítězných obrázků zveřejněno na oficiální facebook stránce hry Armored Warfare, kde budou moct všichni uživatelé hlasovat o ten vůbec nejlepší. Vítěz tohoto hlasování obdrží jako bonusovou cenu prémiový tank nejvyšší úrovně Type 99A2-140!

Pokud vyhrajete jednu z výše jmenovaných cen a některé z prémiových vozidel již v garáži máte, obdržíte místo něj jako náhradu jeho cenu ve zlatě.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/spirithaven-contest-asian-screenshots

Upřímně si myslíme, že tyto malé soutěže jsou opravdu dobrý nápad, jak lidem doma co nejvíce zpříjemnit dlouhé chvíle. Vzhledem k tomu, že nároky na účast jsou opravdu jednoduché, má tak prakticky každý bez ohledu na znalost hry a dosaženou úroveň možnost vyhrát zajímavé ceny. A pokud budete mezi soutěžícími i vy, samozřejmě vám držíme palce ze všech sil. Hodně štěstí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.