Dvě nové mapy v přípravě?

Po internetu nám začaly kolovat obrázky dvou neznámých map, které by teoreticky mohly být ve vývoji. Jako první na ně upozornil ZuberG, což je největší streamer Armored Warfare v Rusku a jeho dlouholetý propagátor. Dalo by se tedy říci, že není důvod mu nevěřit. Nicméně dle našich informací jsou tyto mapy pouze testovací a jejich případné zařazení do hry je zatím u ledu. Ať už je to ale jakkoliv, pojďme se na ně podívat, protože když už nic jiného, je to alespoň zajímavé nahlédnutí do zákulisí vývoje.

Pravdou je, že hra by potřebovala nové mapy jako sůl. A fakt, že vývojáři mají něco rozpracované, je rozhodně pozitivní zpráva. Jak si můžete prohlédnout níže, obě mapy jsou pouštního charakteru. Podle informací kolujících společně s náhledy map se má jednat v prvním případě o mapu zasazenou na Arabský poloostrov a měla by být určená pro režimy PvP i PvE. Ve druhém případě jde o blíže nespecifikovanou oblast někde na březích Nilu a určená by měla být tentokrát pouze pro PvP.

Mapy opravdu nevypadají špatně a určitě by bylo fajn, pokud by se nakonec přece jen do hry dostaly. Ostatně, u té první je jasně vidět, že je už de facto hotová, zatímco u té druhé jde evidentně stále jen o nedokončený koncept. Osobně by se mi sice víc líbily mapy s lesní tématikou, ale bral bych i toto. Otázkou však zůstává, jak to s těmito mapami ve skutečnosti je. Co myslíte, dočkáme se jich někdy ve hře? Podle mě by bylo divné, pokud by vývojáři měli mapy v takto vysokém stupni rozpracovanosti a nechtěli je přidat do hry. A jaké mapy byste si nejvíce přáli vy?

Zdroj: https://vk.com/zubergtv

2 komentáře

    • Tarkovan on 16. 8. 2019 at 7:15
    • Reakce

    Víš o tom, že jedna z map jak píše ZuberG se jmenuje Tatooine. Tatooine je pouštní planeta z filmové ságy Hvězdné války.

    1. Jo, viděl jsem. To bude asi pracovní název. Nebo že by nás chtěli vývojáři poslat do jiné galaxie? 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.