Dvě bedničky v prémiovém obchodě

Na nabídky prémiového obchodu MY.GAMES Market tu už moc často neupozorňuji. Většinou se opakují a nebývají moc výhodné, navíc času na psaní taky není moc. Raději se vám proto snažím přinášet důležitější informace, například o vývoji či o dárcích. Když se ale objeví v obchodě něco, co za to stojí, udělám výjimku. A tím se dostávám k dnešnímu tématu. V obchodě totiž aktuálně najdete dvě celkem zajímavé bedničky.

 • Battle Coin Gift – obsahuje zdarma 500 bitevních mincí pro nadcházející Battle Path. Není to sice mnoho, ale každá stovka se počítá. Dostupnost této bedničky je pouze do konce tohoto víkendu (do 22. listopadu 24:00 hodin).
 • Iron Crate – po otevření zdarma může obsahovat cokoliv, i prémiové tanky nejvyšších úrovní, které se běžnou cestou neprodávají. A nejlepší na tom je, že vše je za jednotnou cenu 7,50 euro, tedy cca 200Kč. Šance, že vypadne něco opravdu hodnotného, je samozřejmě malá, ale jeden nikdy neví. Dostupnost této bedničky je až do čtvrtka (do 26. listopadu 14:00 hodin).

I když nejde o nic velkého, nabídka je to zajímavá a přišlo mi, že bych vás tu na ni měl upozornit. Mince se vždycky hodí a třeba se vám i poštěstí z té druhé bedničky získat něco zajímavého, třeba prémiový tank X. úrovně za vskutku směšnou cenu. Ale za tuto částku se vyplatí jakýkoliv prémiový tank od VI. úrovně a vyšší. A jestli vás to nijak neoslovilo, tak tento příspěvek zcela ignorujte 😀

7 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • MeJiX on 22. 11. 2020 at 11:35
  • Reakce

  K té druhé bedně s tanky. Docela jsem se těšil, jak si rozšířím v garáži post o nějaký ten tank. Potěšení mi vydrželo do zatočení – losování. Opravdu felmi kfalita. Za 7.50Éček dostanete smajla a 5 platinových beden. No, tak to, to si mohou nacpat přesně do míst, kde končí záda a začínají nohy a dost hluboko, aby to nešlo vyndat. Takovou výhru si mohli v bedně s tanky odpustit.
  A abych riskoval to, že zacáluju 7,50 a pak mi padne to samé znovu, tak to tedy rozhodně nebudu. Podobné výhry mám i v těch národních bednách a ty jsou aspoň za 2,50. Ale vyhodit 200 za smajla tedy nehodlám.

  1. Tak je to loterie. Čekat, že vyhraju, je hlupost. Počítej vždy s tím nejmenším, ať pak nejsi zklamaný. Mě z toho vypadlo nějaké TD na VIII. tieru, ale je to prostě hodně o štěstí. Zkus to losování příště zastavit klinutím myši, já to tak dělám a už dvakrát se to vyplatilo.

  • Sinistram on 22. 11. 2020 at 11:51
  • Reakce

  Souhlas…štědrost hry oproti minulosti je v tahu 🙂

  1. Já si myslím, že štědrá je pořád víc než dost. Spousta věcí se dá vyjezdit zdarma a ledasco člověk dostane prostě jen tak. Z něčeho se ten vývoj ale taky musí platit. Tady je alespoň fajn, že si můžeš bedničku rozbalit předem a zkusit štěstí zdarma. Moc se od toho čekat samozřejmě nedá, ale někdy se to štěstí může usmát 🙂

    • Sinistram on 22. 11. 2020 at 13:45
    • Reakce

    Jako jo…ale když už chtějí, abys v tomto případě pustil chlup, tak tam dám něco, za co se to vyplatí pro obě strany…takhle to zůstává jen u rozbalení bez odezvy a vůli to koupit…nevím, ale taky nepatřím k těm, co za 2 kila kupují takový marnosti….není v tom nic, co by tě mělo nalomit…
    No a uznej sám, že oproti minulosti je to bída…dalo se jen hraním vyjezdit bonusů…ale nestěžuju si, jen souhlasím s kolegou :-).

     • MeJiX on 22. 11. 2020 at 16:16
     • Reakce

     Přesně. Nečekám, že vyhraju TDéčko nebo MBT na 10.tieru TOP, ale vyhrát tohle? Ani náááhodou nekupuju.
     A pokud chtějí vydělat, musí i něco obětovat. Na tohle jim s..e Bílej Tesák. Není to nic, co by mě mělo nalomit jak píše kolega.

      • Beeda2004 on 22. 11. 2020 at 20:02

      a to navic ten smajlik je jen do mygames shopu a ani ne do hry 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.