Dva japonské historické skiny a kamufláž

Po vcelku zdařilých skinech pro T-72 a T-90, které jste mohli získat v nedávné době, tu máme další. Tentokrát se jedná o dva japonské skiny pro tank Type 90 a jednu kamufláž. Přestože se Type 90 nikdy nedostal do boje a vlastně ani nikdy neopustil území Japonska, byly pro něj vytvořeny jedny z nejzajímavějších zimních kamufláží. A právě na jejich základech jsou oba skiny, o které si ostatně samotní hráči říkali, vytvořeny.

První skin nese název „Snowstorm„. Stejně jako v případě reálné předlohy se skládá z maskovacího nátěru v podobě bílých skvrn nanesených na standardní kamufláž vytvořenou ze zelené a hnědé barvy. Přední část věže je pak zakryta bílou plachtou a po stranách jsou upevněny modré desky s číslem vozidla.

Druhý skin je ještě zajímavější a nese název „Winter Warrior„. Skládá se ze svislých bílých čar vytvořených bílou páskou, místy proloženými kusy igelitových fólií. Díky tomu vznikl unikátní vzhled vozidla, který na žádném jiném stroji neuvidíte. Stejně jako v předchozím případě i zde nechybí bílá plachta na věži a modrá deska s číslem vozidla.

Oba tyto neobvyklé maskovací vzory se objevovaly někdy v 90. letech až do roku 2000 při různých vojenských cvičeních v Japonsku. Jsou známy jen v souvislosti s tankem Type 90. Nicméně aby ostatní vozidla nepřišla zkrátka, máme tu ještě jednu japonskou kamufláž pro zimní prostředí, a tu bude možné použít na libovolné vozidlo ve hře. Skládá se ze standardního japonského nátěru obohaceného o bílé kruhy namalované štětcem.

Všechny tyto tři vzory maskování vypadají opravdu pěkně. Jak je ale bude možné získat? Podle vyjádření vývojářů za ně prý nebude platit, takže budou zdarma. Jednat by se mělo o odměny během akcí konaných v prosinci. A jelikož tu mluvíme o zimních maskováních, napadá mě snad jedině nějaký event k blížícím se vánocům. Tak či onak, nezapomeňte sledovat oficiální web hry nebo alespoň tento web, abyste případně o nic nepřišli!

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/historical-skins-and-camouflage-japanese-winter

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.