Datum spuštění Battle Path a jeho předprodej

A je to tu! Konečně víme oficiální datum spuštění nové kampaně Battle Path, která tentokrát nese podtitul „Last Patriot“. Dle vyjádření tvůrců hry bude tato kampaň spuštěna 10. prosince 2019. Jenže to není vše. Už od dneška si totiž můžete v MyLoot obchodě předběžně koupit vstupenku do tohoto Battle Path, a to hned ve dvou variantách. Možná stojí za to o tom popřemýšlet, protože cena vzhledem k obsahu není zase nikterak závratná. No, posuďte sami.

 • Pouze vstupenka do Battle Path (7,50 euro)
 • Vstupenka do Battle Path a 42500 Battle Coinů (18,90 euro)

Stojí za zmínku, že v druhém případě, kde ušetříte za balíček 30%, dostanete 42500 bitevních mincí. Tato částka by vám měla stačit na to, abyste se rovnou dopracovali na 20. příčku v žebříčku odměn. Pokud tedy nechcete začínat úplně od nuly, nemusela by to pro vás být špatná volba. Je už ale jen na vás, zda se vám to vyplatí nebo ne. My si ještě počkáme, až bude možné si vstup koupit za zlaťáky přímo ve hře. Uvidíme, kolik to bude tentokrát.

Zdroj: https://aw.my.com/gb/news/general/last-patriot-access-now-available

3 komentáře

  • MeJiX on 5. 12. 2019 at 23:16
  • Reakce

  ano najlvine, máš pravdu, nelze vše srovnávat s ruskými hráči, jen mi tedy vysvětli, jak je možné že tato kampaň má být spuštěna 10.12. a již dnes 5.12. ji jiní hrači už hrají? Takže pravidla tu jsou pouze pro někoho že?

  1. Kdo ji hraje? Oficiální datum spuštění je až 10. prosince. Jestli ale myslíš hráče Primer7G, tak to je komunitní kontributor – a někteří z kontributorů dostali v rámci spolupráce s tvůrci hry předběžný přístup.

  • MeJiX on 9. 12. 2019 at 18:29
  • Reakce

  ne, projeď si youtube a najdeš to, nejde o jednoho hráče, bohužel. ovšem všichni jsou jedné národnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.