Dárek nejen ke dni Polské nezávislosti

Už je to tak, včera Polský národ oslavil 102. výročí nezávislosti! A jako každý rok jsme se i tentokrát v Armored Warfare dočkali dárku. Někteří možná už tuší, co bude jeho hlavním obsahem, vzhledem k nedávným příspěvkům zde na webu. Ale je toho tam ještě víc. Dárek si můžete vyzvednout v prémiovém obchodě MY.GAMES Store již tradičně v části Chests, a to nejpozději do 13. listopadu 2020 (do 15:00 hodin).

Obsahem dárku je:

  • Polský skin T-72M LWP pro tank V. úrovně T-72 Ural
  • Avatar polského vojáka
  • 3 obrázky odkazující na polské tankové jednotky
  • Moderní polská kamufláž
  • Hnědá základní barva (ta má teď ale špatný odstín a bude v dohledné době opravena)

Jak už jsme psali v jednom z předešlých článků, odkaz zde, výše zmíněný skin udělá z vašeho tanku T-72 Ural jeho exportní verzi provozovanou polskou armádou před rokem 1989. Kamufláž, která je rovněž obsahem dárku, je naproti tomu založena na moderním maskovacím vzoru, v nedávné době použitém na modernizovaných tancích T-72M1 pro polskou armádu. Modernizace probíhají již od roku 2018 a zahrnují osazení nové optiky pro noční vidění a lepší komunikační zařízení.

Nechcete-li o tyto věci přijít, nezapomeňte si dárek vyzvednout včas. Jako obvykle připomínám, že získání dárku je poněkud o klikání. Po přijmutí balíčku na uvedené stránce a jeho otevření jej musíte ještě aktivovat v inventáři prémiového obchodu. Jinak se vám obsah dárku nepřipíše na váš herní účet, což by byla určitě škoda. Další kamufláž zdarma se totiž vždycky hodí a ten skin je prostě parádní!

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/celebrating-polish-independence-1

Den válečných veteránů

Mimochodem, včerejší den nebyl jen polským svátkem. Slavil se také den válečných veteránů. V souvislosti s ním si můžete na stejném místě jako výše uvedený dárek vyzvednout ještě jednu malou drobnost. Tou je vlajka „Gadsden“. Tato vlajka, známá také jako vlajka „Don’t tread on me“ nebo „Rattlesnake“ byla vytvořena během americké revoluce generálem Christopherem Gadsdenem. Jedná se o jednu z nejstarších amerických vlajek, která dokonce předcházela i slavnější „Old Glory“.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/now-available-gadsden-flag

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.