Dárek ke dni dobytí Bastily

Máme tu další významný svátek, tentokrát francouzský, a při této příležitosti si můžete v prémiovém obchodě MY.GAMES Store vyzvednout dárkový balíček. Jeho součástí je kamufláž Scorpion použitelná na jakýkoliv tank a do jakéhokoliv typu prostředí, dále avatar pro váš herní účet a tři dny prémiového účtu zdarma. Jako obvykle ho najdete v sekci Chests. Čas na to máte až do 16. července.

Spolu s tím si můžete v prémiovém obchodě koupit některá francouzská vozidla ve speciálních balíčcích, konkrétně jde o AMX-10 RCR a Leclerc T40. Dále zde najdete ve slevě francouzské kamufláže a jeden speciální skin pro francouzský tank Leclerc s názvem Glorieux. O tom jsme vám zde již psali v jednom z předešlých článků. Přímo ve hře si pak můžete užívat 20% bonus k výdělkům kreditů za každou bitvu v jakémkoliv herním režimu.

Mimo to najdete v prémiovém obchodě i dvě bedny k otevření, které obsahují různá prémiová vozidla se slevami. Jedná se o Tier 8 Loot Crate a Iron Crate. Třeba vám z nich vypadne něco zajímavého za slušnou cenu a případný obsah odkoupíte. Mně třeba padla T-72B3 za 7,50 euro, což za prémiový tank VIII. úrovně není vůbec špatná cena. Škoda, že už ho mám.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/celebrating-bastille-day-1 a https://aw.my.games/en/news/general/offer-bastille-day-1

4 komentáře

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • romino on 10. 7. 2020 at 18:30
  • Reakce

  Ahojte,
  za mna kamuflaže zdarma su vždy odpad ako americka TALON tak aj táto francuzska, ale kupil som si francuzsku za 7,5e

  1. Taky jsem je koupil. Ale pro někoho, kdo nechce platit, ty zadarmo nejsou špatné. Sice se mi taky moc nelíbí, ale buďme rádi alespoň za to 🙂

    • Beeda2004 on 11. 7. 2020 at 2:41
    • Reakce

    myslim ze hezci kamuflaze clovek najde v achievementech co sou za jezdeni s novyma vozidlama od dealeru

    1. Ty ale nejsou moc historické, většinou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.