Další šance v bedničkách

Nedávno se v obchodě objevily tři speciální bedničky, které lákají na zajímavé odměny. Jejich specialitou ale je, že je můžete nejprve otevřít a poté se rozhodnout, zda si jejich obsah odkoupíte nebo ne. Pokud tak ovšem neučiníte, nemáte možnost si rozbalit další bedničku. No, většina z vás v nich asi našla jen zbytečné samolepky, ale třeba někdo měl štěstí a bylo tam něco, co za tu případnou cenu odkupu opravdu stálo.

Nyní se nám v obchodě objevila další podobná bednička, tentokrát s názvem „Iron Crate“, která bude dostupná až do 23. dubna 2020. Opět funguje na podobném principu, jako ty předešlé, takže než za ni zaplatíte, můžete si ji nejprve rozbalit, abyste viděli, co v ní je. A tentokrát vývojáři lákají na opravdu zajímavý obsah. Může totiž obsahovat mimo jiné i jeden z následujících prémiových tanků (případně jeho hodnotu ve zlatě, pokud ho již máte).

 • Altay – prémiový bitevní tank X. úrovně
 • Object 640 – prémiový bitevní tank X. úrovně
 • Type 99A2-140 – prémiový bitevní tank X. úrovně
 • BM Oplot – prémiový bitevní tank IX. úrovně
 • K1A1 – prémiový bitevní tank VII. úrovně
 • Type 90 – prémiový bitevní tank VII. úrovně

První bedničku k rozbalení naleznete jako vždy v MY.GAMES Store. Tato bednička poté stojí 14,99 euro a zaručeně obsahuje nálepku a 3000 zlaťáků, takže se vám její případný odkup vrátí ve zlatě. Pokud tak učiníte, zpřístupní se vám k rozbalení další bednička, kde se již losuje z prémiových tanků různých úrovní a šance je poměrně vysoká. Odkup je zase za stejnou cenu. Častěji ale padají tanky menších úrovní, takže pravděpodobnost, že získáte jeden z výše uvedených strojů, je samozřejmě velmi malá. Někdo to štěstí ale mít může a pak za cenu necelých třiceti euro získá prémiový tank nejvyšší úrovně.

Než se ale rozhodnete utrácet, dobře zvažte, jestli víte, do čeho jdete. Je to pořád čistá loterie a nikde není zaručeno, že ono potřebné štěstí budete mít. Stejně tak můžete mít smůlu a nedostat hodnotného vůbec nic. Tento způsob prodeje se dá do určité míry označit za takový menší podvod a jeho cílem je z hráčů vytáhnout co nejvíce peněz. Proto nedoporučujeme cokoliv kupovat, nejste-li si naprosto jistí tím, že hodláte toto riziko podstoupit! Mohlo by vás to totiž přijít velmi draho…

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/iron-crate-now-available

6 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Dafy on 18. 4. 2020 at 15:03
  • Reakce

  Naprostý souhlas. Podvod nehorázného kalibru. Člověk by si i např Objekta 640 zakoupil, ale ceny jsou přemrštěné i za ty jejich loterie s tímhle nebo s klasickými bedničkami. Hnus největšího zrna. Škoda, že nepřemýšlí více ekonomicky. Spousta lidí by si jistě zakoupilo tank, kdyby vědělo, že ho bude mít. Ale museli by přeci jen slevit. Euro leze vůči koruně nahoru takže se celý nákup o to víc prodraží. Hlavně že rusáci to mají minimálně za polovic. Kdyby ceny byly nižší, jistě by lidé koupily množství větší. Takže by na tom obě strany vydělali. Ale takhle bohužel…..

   • Beeda2004 on 18. 4. 2020 at 15:28
   • Reakce

   jenze rusaci to maji sice za polovic ale za jejich platy si toho taky jen polovic koupis mozna ani to ne

    • MeJiX on 18. 4. 2020 at 17:28
    • Reakce

    přesně, zrovna tahle bedna tu už jednou byla. Dostal jsem debilní artu na 4.tieru. vyhazovat 5kilo za 3k zlatých? Ani náhodou. To už bych si raději koupil tu bednu s 10k zlaťáků v akci. A že by někomu padl aspoň tank na 8.tieru? Těžko.
    Ty emotikony si můžou nabouchat. Na co by mi to asi bylo? Je to jen zlodějna a nic jiného.

    @Najlvin: Takže určitě když budeš chtít třeba Objekt 640 tak si budeš kupovat bedny dokud ti nepadne? Nebo v klasických bednách – koupíš si jich 300-500? Těžko, neznám člověka který by byl tak naivní, že by si myslel, že ten tank
    v té bedně bude.

  1. Je to škoda, ale na druhou stranu – na AW je super to, že žádnou z těhle věcí nutně ke hraní nepotřebuješ. A že je cena za prémiové devítky a desítky příliš vysoká, to je jen dobře. Ber to tak, že ve WoT máš třeba prémiáky jen do osmé úrovně. Tady prémiové tankyy osmé úrovně stojí přibližně stejně co ve WoT. Prémiové devítky a desítky jsou už jen nadstavba, takové exkluzivní a o to vzácnější zboží, které by určitě nemělo být jen tak dostupné. Tomu pak odpovída i ta cena.

  • romino on 19. 4. 2020 at 20:44
  • Reakce

  Môj druhy nákup, ktorý sa celkom vydaril, padla mi deviatka 🙂
  * za 30 euro no nekúp to

  https://imgur.com/HXktlXB

  1. Pěkné. Tak alespoň někomu se to vyplatilo 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.