Další porce aktualit

I když by se mohlo zdát, že je Armored Warfare spíše jen udržované při životě, pravdou je pravý opak. Stále se kolem hry děje něco nového, přibývá nový obsah nebo vznikají nové akce. Stačí se jen podívat na oficiální stránku hry. Za těch pár dní, co jsem tu psal naposledy, se na objevilo několik dalších zajímavých událostí a informací. Tak se teď na ně pojďme spolu podívat.

Letní soutěž

Vývojáři uspořádali další jednoduchou mini soutěž pro všechny hráče. Její princip je zcela banální. Úkolem je totiž vytvořit obrázek ze hry, který bude mít téma letních prázdnin. Například tank zachycený někde na pláži u moře a podobně. Váš obrázek spolu s přezdívkou pak stačí zaslat do 7. července na oficiální discord hry, respektive do vyhrazeného soutěžního kanálu, který najdete zde. Autoři pěti nejlepších obrázků pak obdrží 14 dní prémiového účtu a 5000 bitevních mincí, a navíc postoupí do hlasování o nejlepší obrázek ze všech, kde je hlavní cena prémiové vozidlo Type 89! Více informací o této akci naleznete v původním článku, stačí kliknout sem.

Další historické kamufláže

Protože kamufláží nikdy není dost, a obzvláště ne těch historických, tak si pro nás vývojáři hry chystají další dvě. Tentokrát původem z USA a Francie. Americká kamufláž nese název TALON, jejíž základy bychom hledali někde ve vzorech používaných NATO. Tato kamufláž ale používá světlejší odstíny barev. Jedná se o novou generaci vojenských nátěrů vyvíjených pro americkou armádu od roku 2018 a testovaných na Floridě. Určena má být hlavně pro tanky Abrams a Bradley.

Naproti tomu nová francouzská kamufláž je žhavou novinkou mezi vojenskými nátěry a zatím nemá žádný oficiální název. Prozatím nese provizorní označení Scorpion. To je odvozeno od faktu, že se poprvé začala objevovat právě na nejnovějších vozidlech z programu Scorpion. Jen tak pro zajímavost, roce 2019 byl francouzskou armádou představen plán na přemaskování většiny vozidel touto kamufláží, což se týká více než 10 tisíc kusů vojenské techniky. Ta prozatím disponuje klasickou kamufláží NATO.

Obě kamufláže budou použitelné na všechny stroje a pro všechny typy prostředí. Pokud se chcete dozvědět více nebo si prohlédnout další obrázky, včetně skutečných fotografií, klikněte sem a dostanete se na původní článek zveřejněný na oficiální stránce hry.

Nové bedny na červenec

S dalším měsícem se nám v prémiovém obchodě MY.GAMES Store objevila nová sada tří beden, které si můžete zdarma otevřít a poté se rozhodnout, zda si případný obsah za symbolickou částku 2,49 euro odkoupíte nebo ne. K dispozici je jako obvykle ruská, západní a asijská verze bedny, čímž je také definován nejcennější obsah, který vám z nich může vypadnout. Krom jiného vám tak může padnout zlato, prémiový účet nebo aktuální battlecoiny, ale také prémiové tanky různých úrovní, včetně té nejvyšší.

Možná si říkáte, že je to taková blbost a že z toho nikdy nic kloudného nepadne. Je samozřejmě jasné, že čím je obsah cennější, tím je i vzácnější. Ale na druhou stranu, stojí vás to jen pár kliknutí a přitom máte takto každý měsíc šanci získat něco hodnotného za směšnou částku. Například mě se minule poštěstilo a z jedné z těchto beden mi vypadnul Altay, prémiový tank X. úrovně. A i když už ho v garáži mám, tak jsem ho za těch 2,49 euro vzal, protože jako kompenzaci jsem místo něj obdržel 16 000 zlaťáků. A to už se vyplatí!

Oslavy dne Kanady

Dnes se mimochodem v Kanadě slaví den sjednocení. Tato událost, jak už tak bývá zvykem, neunikla pozornosti ani vývojářům Armored Warfare. Nejde o nic podstatného, ale není na škodu to zde také zmínit. Na oficiální stránce se objevil zajímavý článek zaměřený na historii kanadských obrněnců, viz odkaz. V rámci hry pak krom 20% bonusu k příjmům zkušeností do posádky za každou odehranou bitvu najdete v prémiovém obchodě k zakoupení i sadu tří kanadských kamufláží, odkaz zde. Vyjde vás to sice na 15 euro, ale musím uznat, že ty kamufláže vypadají opravdu dobře a sám jsem si je kdysi koupil. Použít je lze na jakákoliv vozidla a do jakéhokoliv prostředí. Tak třeba o ně někdo budete mít také zájem. Tato nabídka bude dostupná jen pár hodin!

Aktualizace hry

Na zítřek, tedy na 2. července, je naplánována další z řady aktualizací hry. To znamená, že od 8:00 nebude herní server dostupný nejméně po dobu pěti hodin. Tato aktualizace mimo jiné přinese opravy a nová vylepšení pro uživatelské rozhraní a zaměřovač, vylepšení umělé inteligence AI protivníků v PvE, změny v leteckých útocích v režimu globálních operací a řadu dalších změn a oprav nejrůznějšího charakteru. Podrobnější výpis toho, čeho všeho se změny týkají, najdete v původním článku zde.

A to je, milí tankisté a přátelé, pro dnešek vše. Sice nevím, zda takto stručná shrnutí událostí ze světa Armored Warfare, navíc podaná osobnějším stylem, pro vás mají vůbec nějakou informační hodnotu – a jestli není lepší jít si pro informace rovnou na oficiální stránku hry. Ale snad to tu někdo čte. Přece jen, alespoň tu díky tomu máme nějaký web o Armored Warfare v češtině, na který mimochodem můžete přispívat i vy, pokud budete mít zájem. Takže zdar a sílu, brzy vás všechny proženu na bojišti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.