Další informace k novým PvE misím

Jak už víte z předešlých článků, do hry se nám chystá pět nových, standardních PvE misí. Je to reakce na žádost hráčů, kteří po nových dobrodružstvích v tomto oblíbeném herním režimu volají už delší dobu. Nyní je na čase si nejen ukázat nějaké ty další obrázky, ale také nastínit příběhové pozadí těchto operací.

Všech pět misí se bude odehrávat v poušti, konkrétně na upravené verzi mapy Desert Crossing. Časově se budou odehrávat ve „zlaté éře“ žoldáckých operací – stejně jako ostatní standardní mise PvE. Tyto úkoly vám bude zadávat Fedor Volkov z ISD. Bojovat v nich pak budete proti starým známým nepřátelům, jako je NPAA nebo PLM.

Co se týče obsahu a jeho obtížnosti, mechanika těchto nových misí bude vcelku jednoduchá a pro jejich dokončení nebude nutné dosahovat stejné úrovně dovedností jako třeba u těžších speciálních operací. Celková náročnost jednotlivých mísí by se měla pohybovat zhruba na úrovni současných PvE misí.

Desert Path (odehrávající se 29. dubna 2038): Spojenecký konvoj musí projet poblíž přístavu obsazeného silami PLM. Vaším úkolem bude vyčistit cestu a zajistit tak bezpečnou trasu pro konvoj.

Desert Fox (odehrávající se 11. srpna 2038): ISD vám nařídí, abyste pronikli do přístavu obsazeného kartelem a zlikvidovali tři vysoce postavené velitele.

Desert Saber (odehrávající se 5. září 2036): Lvi z Nequielu obsadili několik vesnic v okolí místního přístavu. Vaším úkolem bude je co nejdříve osvobodit.

Desert Strike (odehrávající se 11. června 2039): Vydáte se na cestu do pouště. NPAA zde totiž údajně připravuje nálety na města a další civilní cíle. ISD vám nařídí zaútočit na nepřátelskou leteckou základnu, kde budete muset zničit jejich letadla.

Desert Viper (odehrávající se 22. září 2035): NPAA se zmocnila zakotvené letadlové lodi. ISD vás v této misi vyšle, abyste loď zničili, než vypluje na otevřené moře.

Všechny tyto mise budou nabízet standardní odměny a budou k dispozici v rámci denní rotace PvE. A jak sami vidíte na přiložených obrázcích, přestože jsou vytvořeny na základě jedné mapy, vždy zahrnují jen její určitou část a navíc v různé denní době, takže mise jako takové budou různorodé i na pohled. Líbí se vám?

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/development-new-pve-missions

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.