Co se jinam nevešlo

V tomto krátkém shrnutí vás chci jen stručně informovat o věcech, které se jinam nevešly. Jsou to většinou méně zajímavé příspěvky, kvůli kterým by bylo zbytečné sepisovat samostatný článek. Většinu z vás to asi ani neosloví, ale protože to přece jen nechci úplně přehlížet, tak tu udělám alespoň toto krátké info.


Další díl návodu pro začátečníky
Minulý týden se na oficiálním YouTube kanále objevilo další video zaměřené na vysvětlování některých základních mechanik hry. Tentokrát se jedná o výzkum a upgrady. Série těchto videí je samozřejmě primárně určená začínajícím tankistům. Jejich zpracování a obsahovou hodnotu sice můžeme jakkoliv zpochybňovat, ale buďme rádi alespoň za to, že tu něco takového pro nováčky vzniká. Snad to opravdu někomu pomůže.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/new-guide-now-available-progression-and-updates


Bedna s kamuflážemi
Bedny, které si můžete zdarma otevřít v prémiovém obchodě a pak si jejich obsah případně odkoupit, nejsou úplně špatným nápadem. Podrobněji jsem se tomuto tématu věnoval v minulém článku. Na podobném principu funguje i další bedna, kterou dnes ještě můžete zastihnout v nabídce. Jedná se o bednu, tentokrát obsahující nejrůznější kamufláže a skiny. Jejich odkoupení je ale stanoveno na jednotnou cenu 5 euro. V tomto případě si úplně nemyslím, že je to tak výhodné. Takováto cena za kamufláž je zkrátka trochu moc a navíc vám místo ní může klidně vypadnout jen 1000 zlaťáků, což se nevyplatí. Alespoň tedy v porovnání s trojicí beden, které najdete v shopu pravidelně každý měsíc a jsou o polovinu lacinější.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/camouflage-loot-crate-now-available-3


Kalendář na únor
Jako každý měsíc si můžete na oficiální stránce hry stáhnout kalendář s motivem Armored Warfare. Tentokrát se nám do středu pozornosti dostalo vozidlo Stryker ADATS. Přestože je na obrázku zachycen herní model tohoto vozidla, nejde o záběry přímo ze hry. Je to samozřejmě výsledek práce zručného grafika. Když se tak na to dívám, musím si povzdechnout, jaká je škoda, že takhle nevypadá hra samotná. Obrázek si na uvedeném odkaze můžete stáhnout v několika rozlišeních a ve variantách s anebo bez kalendáře 😉

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/february-calendar-3


Sólo speciálky na nejvyšší obtížnost
O další zajímavost se nám postaral jeden z hráčů, který se jmenuje Azdule. Povedlo se mu totiž něco, co ještě nikomu předtím. Odehrál čtvrtou kapitolu speciálních operací na nejvyšší obtížnost, která je určena pro klany – Heroic – a to úplně sám. Někteří to pokládali za nemožné, ale jak je vidno, pokud se dobře natrénuje taktika a jede se primárně po těch nejdůležitějších věcech, aniž byste řešili nepřátele, dá se to. Otázkou je, zda se takhle dají odehrát i další kapitoly. Nicméně pro pobavení tu sem tohle video dávám. Přece jen je to taková malá zajímavost.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/community-highlight-heroic-soloed


Operace Pouštní bouře
Tento rok si připomínáme třicáté výročí slavné operace Pouštní bouře. Při této příležitosti se nám do hry chystají nějaké speciální události, o kterých ale zatím nic nevíme. Zato se na webu objevil první z řady článků, který se zaměřuje na popis tehdejších událostí, které k tomuto konfliktu vedly. Článek je to zajímavý, ale samozřejmě v angličtině. Pokud si ho tedy chcete přečíst, můžete přejít na odkaz níže. Překlad jsem tentokrát nedělal, hlavně proto, že se to v podstatě vůbec netýká hry. Nicméně pokud by byl zájem, mohl bych se o to pokusit. Dejte tedy vědět do komentářů.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/operation-desert-storm-introduction


Chystá se remodel T-72A
Přepracovávání modelů starších tanků, které jsou ve hře už od samého začátku, jsme tu už párkrát měli. Kompletní remodel je však spíš vzácností. Nicméně zdá se, že podobně jako T-72B se remodelování dočká i T-72A. Zatím je však vše v rané fázi, ale je jasné, že se můžeme těšit na opravdu zdařilý model, protože všechny nové modely tanků vypadají prostě úžasně. A možná, stejně jako u T-72B, se dočkáme i nových efektů, včetně efektu vyhazování nábojnic z věže ven. Já vím, je to taková drobnost, ale vypadá to moc dobře.


No a to je pro dnešek asi vše. Proběhly ještě nějaké speciální nabídky v prémiovém obchodě, na ty už tu ale neupozorňuji, protože si to jistě každý z vás dohledá sám. Nemluvě o tom, že nebývají moc výhodné. Dnes také proběhla aktualizace serveru. Jistě jste dopoledne zaznamenali nemožnost hrát. Bohužel, nešlo o aktualizaci hry jako takové, ale pouze o údržbu serveru, takže nebylo vlastně o čem informovat. Zmiňuji to tu jen proto, abyste věděli, co se dělo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.