Co nás v Armored Warfare čeká na podzim

Léto se nám chýlí ke konci a konec září se ponese ve znamení nové velké aktualizace s označením 0.37. Ta přinese plno nových funkcí, vylepšení a oprav. Přijdou ale také nové akce a herní události. O co půjde konkrétně, na to se teď pojďme ve stručnosti podívat, protože na oficiální stránce hry se nám právě na toto téma vývojáři rozpovídali.

Speciální operace

Jednou z hlavních věcí v nadcházející aktualizaci bude závěrečná mise speciálních operací nazvaná „Death“ (Smrt), o které jsme vám psali už zde, včetně obrázků. Ta se odehrává v Batumi, městě, které zamrzlo po výbuchu supervulkánu, k němuž došlo na konci sezóny Spirithaven. Igor Kopylov a Ivo Rinaldi se zde nyní setkají s další osobou z Rinaldiho temné minulosti.

V této misi bude tým hráčů rozdělen na dvě skupiny, které musí vzájemně spolupracovat, aby přežily. Klíčem k úspěchu bude koordinace, díky níž se tato mise stane snadnou na naučení, ale obtížnou na zvládnutí. Jako obvykle i tato mise přinese vlastní sadu nových achivementů a s nimi spojených odměn.

Nový kontrakt

Aktualizace 0.37 rovněž přinese nový kontrakt se speciální odměnou – argentinským prémiovým lehkým tankem VII. úrovně TAM 2IP, který nahradí T-90A Burlak. Tento lehký tank bude vybaven zcela novou speciální schopností nazvanou „Laser Lock“, která výrazně zvýší jeho přesnost na omezenou dobu. Nevýhodou však bude, že aktivace této schopnosti způsobí osvícení cíle laserem který bude viditelný pro všechny hráče na bojišti, a to i v případě, že vás nikdo nespotne.

Nutno ale dodat, že se ještě jedná o nedokončenou funkcionalitu. Tato schopnost je stále testována vývojáři a je možné, že její mechanika dojde ještě určitých změn. Jinak tento kontrakt v samotných misích nepřinese žádné změny – požadavky zůstanou stejné jako v případě Burlaka. Vývojáři už však pracují na hloubkové analýze celého systému kontraktů, aby je v následujících sezónách mohli vylepšit.

Rebalanc vozidel úrovně I – VI

Není to tak dávno, co prošla vozidla VII. až X. úrovně kompletním přepracováním a rebalancováním. V aktualizaci 0.37 (i když ne přímo během spuštění) dojde na totéž i u vozidel I. až VI. úrovně. V tuto chvíli jsou zatím veškeré úpravy rozpracované, ale jakmile vývojáři dosáhnou zamýšlených výsledků, dozvíme se o celé této změně více informací.

Rebalanc se samozřejmě nebude týkat pouze vozidel zmíněných úrovní. Dojde i na úpravu některých tanků vyšších úrovní, jejichž výkony se zdají být dlouhodobě nedostatečné. Očekávaného vylepšení se tak mimo jiné dočká i tank CATTB.

Události a akce

Na podzim samozřejmě také proběhne řada speciálních událostí, v rámci kterých se bude oslavovat komunita, svátky a jako obvykle i výročí Armored Warfare. To vše bude zahrnovat spoustu zajímavých dárků. Předběžně se můžete těšit například na tyto akce:

 • 15. září: Odstartuje první epizoda příběhové kampaně se zajímavým příběhem a odměnami.
 • 3. října: Den německé jednoty s vlastní sadou odměn.
 • Začátkem října: Příležitost vyhrát zbrusu nové prémiové vozidlo X. úrovně (které se, pravda, bude také prodávat).
 • V polovině října: Riders on the Storm (speciální událost k výročí vietnamské války s dalším zbrusu novým vozidlem za odměnu).
 • Koncem října: Zbrusu nový Raid se sadou high-tech sci-fi skinů pro vaše oblíbená vozidla vysokých úrovní.
 • 31. října: Již tradičně dorazí do hry Halloween a tentokrát bude opravdu strašidelný.
 • 11. listopadu: Den polské nezávislosti s vlastní sadou odměn.

K dispozici bude také řada menších událostí a soutěží, kterých se prý budeme moci zúčastnit. A co se týče plánů po aktualizaci 0.37 – i na těch již usilovně vývojáři pracují, včetně zásadních vylepšení PvE, se kterými bychom údajně měli být velmi spokojeni (však to PvP už úplně zrušte…).

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/preview-autumn-armored-warfare

5 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Lolita on 7. 9. 2021 at 21:52
  • Reakce

  Paráda, na Unity day se těším, snad se ho alespoň nějak budu moc zúčastnit, přinejhorším ho prožiju na místě 😀 Nějaké německé kamufláže by se ale hodily. Je dobrý, že v raidu o nic nepřijdu, když tam nebudou reálné skiny.

   • Petronell on 8. 9. 2021 at 7:49
   • Reakce

   Souhlasím, ale někdo má sci-fi skiny rád. 🙂

  • Bazi on 9. 9. 2021 at 12:03
  • Reakce

  To je všechno hezké, jen bych plnění všech úkolů ať je to RAID nebo Battle pass doplnil jednoduchou podmínkou a tou by byla výhra. Veškeré úkoly v současném pojetí kazí hru.

   • Sinistram on 12. 9. 2021 at 7:40
   • Reakce

   Mimo tema..
   Jak sbirate ty “ bednicky“ v BP?
   Ja uz vyjel tu desitku..no na devitku jsem mel jen 40 bednicek..
   Tak jsem vzal za goldy par coinu, a v shopu jsem porad obmenoval nabidku..a i k te devitce jsem se dopracoval..
   Jinak bych to do konce BP urcite nestihl.
   At vim priste, dik 🙂

    • Petronell on 12. 9. 2021 at 16:25
    • Reakce

    No ono to ani jinak nejde 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.