Co dalšího nás čeká v Battle Path

To, že se aktuálně připravuje další kampaň Battle Path, tentokrát s asijskou tématikou, již není žádné tajemství. Ostatně, vývojáři nám už představili dvě z hlavních odměn v podobě prémiových tanků Type 74 a Seon’gun-915. Mnozí z vás si teď ale určitě říkáte, jaký další prémiový stroj by se v kampani mohl objevit? Vždyť jich tam má být minimálně pět, takže jich ještě pár čeká na odhalení. A jak se nyní zdá, máme tu další náznak toho, nač se můžeme těšit.

Další odměnou bude totiž stroj s názvem SBS Pindad, což je prémiové vozidlo třídy AFV na VIII. úrovni. Zatím toho o něm moc nevíme, ale podle přiloženého obrázku to vypadá dost zajímavě. Mělo by jít o něco podobného, jako je MT-LB, ovšem výzbroj v tomto případě bude představovat odpalovací zařízení pro 16 raket! Jestli se bude jednat o řízené či neřízené střely, to si zatím netroufneme odhadovat.

Tak jako u předešlých strojů, které již byly pro nadcházející Battle Path představeny, očekávejte v následujících dnech podrobnější článek i o tomto zajímavém vozidle. Teny by nám měl osvětlit jak historický původ, tak jeho případné parametry ve hře. Jen jak to bude možné, přineseme vám i zkrácenou českou verzi. Mezi tím se můžete podívat ještě na krátké video, které se na internetu objevilo před chvílí.

2 komentáře

  • romino on 17. 4. 2020 at 16:46
  • Reakce

  Zatiaľ ma prichadzajuci Battle Path neoslovil, ešte si počkam čo bude hlavná cena ale ak tam daju šrot podobný K2, tak tento battle path vynechám. Čo sa týka modu RAID mám ho odomknutý ale nehrám, za mna totalna kravina, nehodná stráveneho času pri ňom 🙁

  • Iosifek on 18. 4. 2020 at 8:17
  • Reakce

  Jj, taky se na to tak dívám. 🙁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.