Bonusy a nabídky Amerického snu

Před pár dny byla spuštěna nová sezóna s názvem Americký sen a při této příležitosti se nám do hry dostávají i odpovídající nabídky. Pojďme se tedy podívat na to, o co tentokrát jde.

Následující akce jsou dostupné od 26. září do 1. října 2019.

Po dobu trvání této akce je ve hře k dispozici 50% bonus k příjmu Battle Coinů, a to za každou odehranou bitvu v libovolném herním režimu. Upozorňujeme, že související kampaň Age of Rage se nám chylí ke konci, takže se jedná o poslední příležitost, jak ještě vydělat nějaké Battle Coiny!

Jako obvykle si po výše zmíněnou dobu také můžete ve speciální části MyLoot obchodu vyzvednout dárkovou bednu s odměnami. Tento balíček tentokrát obsahuje následující položky

  • 5 zlatých beden
  • 1 speciální bedna na tank Type 99A2-140

Type 99A2-140 je velmi zajímavý prémiový stroj X. úrovně, vyzbrojená mocným kanónem ráže 140mm. Pokud už máte nějaké plány z dřívějších beden, máte šanci, že vám z výše zmíněné speciální bedny vypadnou další plánky. Abyste tento tank získali do své garáže, je potřeba nasbírat 100 plánků a nebo mít obrovské štěstí, aby vám tank vypadl rovnou celý,

Pokud po tomto stroji toužíte, tak současně s touto akcí se nám do prémiového obchodu dostaly k zakoupení další bedny s plány na tento tank. Případně i zvýhodněné balíčky na prémiový stíhač tanků IX. úrovně – Abrams AGDS, které pro změnu najdete v MyLoot obchodě. Nutno ale podotknout, že tyto balíčky obsahují spoustu zbytečností, které uměle navyšují celkovou cenu, takže si sáhnete hlouběji do kapsy.

Jako poslední věc, která se dostala do prodeje, je speciální set skinů Sentinel. Ty jsou inspirovány snímky stíhacích letounů amerického letectva Stealth. Skiny lze aplikovat na tanky XM1A3, Stingray 2, M1128 Stryker a M2A3 Bradley. Vypadají opravdu zajímavě, bohužel jejich pořízení opět nevychází zrovna levně. I s 50% slevou vycházejí na nějakých 19.99 euro.

Zdroj: https://aw.my.com/gb/news/general/american-dream-bonuses-and-offers

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.