Bedničky na srpen

V prémiovém obchodě MY.GAMES Market si nyní můžete, stejně jako každý měsíc, otevřít tři bedničky – ruskou, asijskou a americkou. Systém je stejný jako vždy, což znamená, že bedničky otevíráte zdarma a teprve pak se můžete rozhodnout, zda si jejich obsah koupíte. Je to sice naprostá loterie, ale s trochou štěstí vám může za jednotnou cenu 2,49 euro (cena jedné bedničky) vypadnout něco cenného, co se za těch pár drobných vyplatí. A ano, mohou to být i prémiové tanky nejvyšších úrovní, i když tam je šance samozřejmě minimální.

Osobně jsem zkusil a ze dvou bedniček mi vypadlo 1000 zlatek. To se za tu cenu stále vyplatí, byť to samozřejmě není žádné terno. Ovšem tím, že jsem si dvě odkoupil, jsem mohl otevřít další dvě. A tady už to bylo mnohem lepší. Z jedné totiž padl prémiový tank VIII. úrovně T-72B3 (pro mě tedy kompenzace 9000 zlaťáků). Za cenu 7,50 euro (při současném kurzu cca 191 Kč) jsem tedy dohromady získal 11000 zlaťáků, a to už není vůbec zlé. Běžnou cestou byste totiž za stejný obnos zlata zaplatili bezmála 50 euro (1273 Kč).

Tak hodně štěstí při otevírání!

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/new-loot-crates-now-available-15

2 komentáře

    • CookieBeasty on 2. 8. 2021 at 16:25
    • Reakce

    Je to loterie, ale výhra je obcas skvělá. Moje nejlepší nabídka byla BMPT 2017. No neberte to za 2,49 EUR

    1. Přesně. I když se to na první pohled nezdá, tak se to celkem vyplatí. Jen se člověk nesmí bát pustit těch pár korun za první bedničky 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.