Bedničky na říjen jsou k dispozici

Jako každý měsíc si i tentokrát v prémiovém obchodě MY.GAMES Store můžete otevřít tři nové bedničky – ruskou, asijskou a NATO. Systém je stejný jako vždy, což znamená, že bedničky otevíráte zdarma a teprve pak se můžete rozhodnout, zda si jejich obsah koupíte. Je to samozřejmě čistá loterie, ale s trochou štěstí můžete za jednotnou cenu 2,49 euro (cena jedné bedničky) získat něco cenného, co se za těch pár drobných vyplatí. A ano, mohou to být i prémiové tanky nejvyšší, tedy X. úrovně, i když tam je šance samozřejmě minimální. I kdyby vám ale vypadlo jen 1000 zlatek, už to se vyplatí, protože za 2,49 euro je takové množství zlata jako s 50% slevou.

Novinkou oproti předchozím měsícům je zavedení takzvaných „klíčů“. Ty si můžete za stejnou cenu 2,49 euro koupit ve speciální sekci obchodu a poté s nimi bedničky otevírat s tím, že co vám z nich vypadne, je vaše. Je to zajímavý nápad, hlavně jak z lidí dostat peníze. Kupujete tak totiž, dá se říci, zajíce v pytli. Má to ale tu výhodu, že čím více klíčů si nakoupíte, tím vás výsledná cena jedné bedničky vyjde levněji. Opět tedy platí, že pokud budete mít štěstí, můžete získat něco hodnotného ještě za menší cenu než je 2,49 euro. Problém je, že musíte mít ono štěstí, aby vám z odemčených beden nepadaly jen blbosti nižší hodnoty.

  • Slevy spojené s klíči se nevztahují na bedničky, ale pouze na nákup klíčů.
  • Ke každému typu bedny je možno zakoupit více klíčů.
  • Klíče jsou stejně jako bedny rozděleny dle typu, což znamená, že klíč NATO nebude fungovat na ruskou bednu a podobně.
  • Klíče rovněž fungují jen na bedny pro daný měsíc, takže není zaručeno, že budou pasovat k bedničkám příští měsíc.

Osobně si ale myslím, že je lepší si bednu nejprve otevřít a poté koupit pouze to, co se za tu částku 2,49 euro skutečně vyplatí, než zaplatit dopředu za věci se slevou a pak otevírat a doufat, že vám vypadne alespoň těch 1000 zlaťáků. Na druhou stranu, budeme-li vycházet z mého dřívějšího experimentu, viz tento článek, mohli byste výhodně získat podobné množství věcí za ještě nižší cenu, než jsem dal já. A to už by se samozřejmě vyplatilo. Otázkou je, zda jste ochotni do takové loterie vůbec investovat.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/new-loot-crates-now-available-17

1 komentář

    • Lolita on 1. 10. 2021 at 15:21
    • Reakce

    Konečeně nový krabičkaes! 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.