Bedničky na prosinec

Máme tu začátek prosince a to mimo jiné znamená, že se v prémiovém obchodě MY.GAMES Store objevily nové bedničky s kořistí na tento měsíc. Opět se jedná o tři druhy (americká, ruská a asijská). Celkem tedy tři kousky. Jak asi víte již z předchozích měsíců, tyto bedničky jsou speciální tím, že je můžete otevřít úplně zdarma a teprve poté se rozhodnout, zda vám jejich obsah stojí za odkoupení nebo ne. Jako obvykle platí jednotná cena 2,49 euro za jednu. Co v nich ale lze vlastně najít? Záleží hodně na štěstí.

Kouzlo těchto speciálních bedniček je v tom, že vám z nich může vypadnout naprosto cokoliv, od zbytečných drobností až po různé prémiové věci či dokonce prémiové tanky! Ano, a to i těch nevyšších úrovní (tentokrát včetně CATTB, Objecta 490, Typa 99A2-140 a dalších). Samozřejmě platí, že čím dražší je daná položka, tím je také vzácnější a pravděpodobnost, že ji v bedničce najdete, je tedy minimální. Nicméně za otevření bedniček nic nedáte a třeba se na vás zrovna usměje štěstí. Ono přijít lacině k prémiovému tanku, i kdyby mělo jít třeba jen o VI. úroveň, se pořád vyplatí.

Pokud se rozhodnete obsah některé z bedniček odkoupit, zpřístupní se vám místo ní další bedna k předběžnému otevření. Přiznám se, že tentokrát jsem nakupoval i já. Padl mi tam australský kamuflážní nátěr pro tanky, tak jsem zase jednou těmi pár korunami alespoň přispěl na vývoj. Hlavně nezapomeňte, že zakoupené věci musíte ještě aktivovat v inventáři obchodu, jinak vám tam zůstanou a nepřipíší se do hry. Minimálně tedy tak dlouho, dokud tak neučiníte.

Když už budete v prémiovém obchodě, tak si rovnou můžete vyzvednout i malý dáreček, který tam je v souvislosti s černým pátkem. Bude k dispozici ještě po dobu dvou dní a obsahuje tři obrázky na tank. Najdete ho v záložce Chests, stejně jako kterékoliv dárky předtím. Mimo jiné můžete také otevřít bednu se zlatem. Ať už vám vypadne jakákoliv částka zlaťáků, platí na ně 20% sleva, což třeba někdo z vás také ocení. Například ti, kteří zrovna s Armored Warfare začínají a chtějí nákupem zlata ušetřit. Ale záleží samozřejmě na vás.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/new-loot-crates-now-available-7

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.