Aktuální akce pro hráče Armored Warfare

Před pár dny byla spuštěna nová sezóna Spirithaven, která nám do hry přinesla spoustu nového obsahu, změn a úprav. Při této příležitosti si pro nás tvůrci hry připravili i několik zajímavých akcí, nabídek a jednu soutěž. Pojďme se tedy teď stručně podívat na to, čeho se to týká a co z toho případně můžeme mít.

Posilovací balíček Spirithaven

Pakliže teprve s hraním Armored Warfare začínáte a jste tudíž na úplném začátku bez jakýchkoliv prostředků, můžete si v prémiovém obchodě zakoupit speciální posilovací balíček. Ten si pro nás tvůrci hry připravili ve dvou verzích, samozřejmě lišících se jak v obsahu, tak i v ceně.

 • První balíček v ceně 39,99 euro obsahuje 300000 bodů reputace (volných zkušeností) a 14 dní prémiového účtu
 • Druhý balíček v ceně 89,99 euro obsahuje zcela nové prémiové vozidlo K21 úrovně VIII, 450000 bodů reputace (volných zkušeností), 30 dní prémiového účtu a 5000 zlaťáků

Do začátku se jistě nějaké ty zkušenosti, prémiový účet a případně i zlaťáky hodí. Nabídka to jistě není špatná, byť se vám mohou ceny zdát vysoké. Na druhou stranu, je to svobodná volba a zda se vám případná investice vyplatí nebo ne, je už čistě pouze na vás.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/spirithaven-booster-packs-now-available

Truhla s pokladem

Ještě pár hodin můžete v prémiovém obchodě využít speciální zvýhodněnou nabídku na zlaťáky. Tuto truhlu s pokladem jsme tu už jednou měli. Pro její popularitu se nám nejspíše tvůrci rozhodli akci zopakovat. A pokud zrovna chcete kupovat zlaťáky do zásoby, byla by velká škoda této příležitosti nevyužít. V přepočtu vás totiž jeden zlaťák vyjde se slevou 40%.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/offer-spirithaven-treasure-trove

Speciální balíčky

Do konce tohoto měsíce můžete v prémiovém obchodě rovněž využít nákup některých vozidel ve speciálních, zvýhodněných balíčcích. A ne jen vozidel. Do prodeje se nám opět dostaly i Battle Coiny, neboli bitevní mince, které jsou určené k získávání odměn v aktuální kampani Battle Path – Last Patriot. Pokud tedy nestíháte nahrát dostatečné množství mincí a chcete získat ještě některé unikátní odměny, pak s nákupem moc dlouho neotálejte. Dost možná je to poslední šance!

 • Balíček bitevních mincí v ceně 30,75 euro obsahuje rovných 50000 Battle Coinů (sleva až 70%)
 • Balíček Silné Polsko v ceně 79,99 euro obsahuje prémiové obrněné vozidlo VII. úrovně BWP-2000, 5 platinových bedniček, 30 dní prémiového účtu, polskou experimentální kamufláž, obrázek polské vlajky, obrázek Polandball na tank a 3000 zlaťáků
 • Balíček totální destrukce v ceně 79,99 euro obsahuje prémiové obrněné vozidlo VIII. úrovně Marder 2, 30 dní prémiového účtu, 10 platinových bedniček, 3 americké historické kamufláže MERDC a 4500 zlaťáků

V prodeji se také objevilo prémiové obrněné vozidlo VIII. úrovně Rosomak M1 Wataha, a to hned ve třech balíčcích. Lze jej tak zakoupit buď samostatně nebo se zlatými či platinovými bedničkami, vždy s odpovídající slevou. Čím dražší balíček koupíte, tím levněji vás pak samotný tank vyjde.

 • Základní balíček v ceně 40,50 euro obsahuje samotné prémiové vozidlo Rosomak M1 Wataha (sleva 10%)
 • Vylepšený balíček v ceně 44,07 euro obsahuje prémiové obrněné vozidlo VIII. úrovně Rosomak M1 Wataha, 5 zlatých bedniček, 5 zlatých Battlefield Glory boostů na 12 hodin, 10 zlatých insignií od každého typu a 2000 zlaťáků (sleva 30%)
 • Nejlepší balíček v ceně 49,12 euro obsahuje prémiové obrněné vozidlo VIII. úrovně Rosomak M1 Wataha, 7 platinových bedniček, 7 platinových Battlefield Glory boostů na 12 hodin, 11 platinových insignií od každého typu a 5000 zlaťáků (sleva 50%)

Věříme, že si z výše zmíněných nabídek každý najde něco pro sebe. Možná, že pro některé z vás tyto balíčky nejsou moc oblíbené, protože navyšují cenu samotného tanku. Na druhou stranu je ale hodnota obsahu balíčků mnohem vyšší. A pokud zrovna potřebujete například zlaťáky či prémiový účet, pak je nákup takového tanku výhodnější právě skrze tuto cestu. Volba je ale jen na vás.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/special-offer-bwp-2000-battle-coins-premium-vehicles

Soutěž o tank Type 90

V rámci nové sezóny Spirithaven vývojáři slibují řadu speciálních soutěží. A první z nich byla právě ohlášena. Hrát se tentokrát bude o japonský prémiový bitevní tank VII. úrovně Type 90, což není vůbec špatný stroj, navíc se dá získat jen vzácně. Takže pokud po něm toužíte, měli byste se zúčastnit. Soutěž poběží až do 8. března do 16:00 hodin.

Požadavky této soutěže jsou přitom naprosto jednoduché. Stačí nastřílet co největší poškození s novým prémiovým vozidlem K21 a snímek výsledků spolu s vaší herní přezdívkou a režimem bitvy zveřejnit v k tomu speciálně určeném soutěžním kanále na oficiálním Discordu hry. Soutěží se přitom ve třech oddělených kategoriích podle níže jmenovaných herních režimů.

 • Náhodné bitvy
 • Globální operace
 • Speciální operace Spirithaven

Berte však na vědomí, že můžete vyhrát pouze v jedné z kategorií. Pokud tedy pošlete vaše soutěžní výsledky za všechny tři herní režimy a v jednom vyhrajete, pak v dalších už jste automaticky vyřazeni.

 • Každý hráč může odeslat jen jeden soutěžní výsledek v dané kategorii (herním režimu)
 • Pokud již tank Type 90 vlastníte, v případě výhry obdržíte jako kompenzaci jeho cenu ve zlaťácích

Tank Type 90 za tuto skromnou námahu, kdy vlastně stačí v uvedeném období normálně hrát a před uzávěrkou pak poslat nejlepší výsledky, rozhodně stojí. Proto, pokud se budete této malé soutěže účastnit, přejeme vám hodně štěstí!

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/spirithaven-contest-damage

10 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Tennejvyssi on 29. 2. 2020 at 13:16
  • Reakce

  A tu premiovou K21 dostaneme na tu akci zapujcenou, nebo se z AW pomalu ale jiste stava Pay to Win hra a ucastnicky poplatek je krasnych 9000 goldu?

  1. To bohužel ne, je to soutěž zaměřená na tento tank jakožto novinku a ten se bohužel nedá získat jinak než že si ho koupíš. Mají to trochu nedomyšlené, ale chápu, že chtěji motivovat lidi, aby si ho koupili. Za pay to win bych to ale nepovažoval. Je to dobrovolné a tím, že se jí nezúčastníš, nic netratíš.

    • nasraná_lištička on 1. 3. 2020 at 9:01
    • Reakce

    Mě to taky přijde jako typické pay to win. Chceš něco vyhrát tak zaplať! Kdyby chtěli nový tank propagovat mohli jej dát na týdenní vyzkoušení zdarma.

    „Je to dobrovolné a tím, že se jí nezúčastníš, nic netratíš“ tak toto je nesmyly první kategorie. Tím že se nezúčastním, ztratím samozřejmě možnost ten tank vyhrát. Takže pay to win – nic víc.

    Ale já tomu asi nerozumim, jsem jen obyčejná holka z vesnice.

    1. Já to myslel tak, že je to soutěž, které se buď zúčastníš nebo ne. Účast není povinná a nedává ti to žádnou výhodu – jen šanci něco vyhrát. Pravidla jsou jasně daná, soutěž je prostě zaměřená na jeden konkrétní tank a když ho nemáš, tak prostě nesoutěžíš. Odměna taky není nic, co by bylo něco extra a poskytovalo vítězi nějakou extrémní výhodu. Je to jen další prémiák. Já se třeba soutěže taky neúčastním a je mi to jedno. Nevidím v tom žádný pay to win. Pod tímhle termínem jsem si vždy představoval něco, co si koupíš a díky tomu dostaneš nadstandardní výhodu nad ostatními hráči, která ti pomůže vyhrávat. Což tahle soutěž rozhodně není. S tím, jak to vnímáte vy, by se pak dal za pay to win považovat i celý Battle Path… Takže já bych to zase tak nehrotil. Soutěží, kterých se mohou zúčastnit úplně všichni, bylo a ještě bude mnoho 😉

      • Iosifek on 2. 3. 2020 at 9:39

      Najlvine, tato akce je ryze pay to win. Zaplať, aby jsi se mohl vůbec zúčastnit. To platí naštěstí jen pro tuhle akci, ne pro hru.
      Jistě, existují hráči, kteří mají dostatek goldů ze hry, kteří si ty goldy nekupovali, aby si ten tank mohli koupit. Jenže jich je málo, patřím mezi ně. Takže je to tlak i na to, aby ty goldy utratili. A když goldy utratíš za tohle, tak si nepořídíš něco jiného, např ten vstup do dalšího Batl Patche, a pokud to budeš přesto chtít, tak si to zaplatíš. Ne, nebudu ten tank kupovat, tedy se nebudu účastnit.
      Tahle akce je čistej amatérizmus, kterej má jen za úkol propagovat Discort. Není to součást hry, neb to by předpokládalo min. 1 – 3 denní pronájem v průběhu akce a čítač na automatické vyhodnocování.
      Battle Path není ryze pay to win. Neb za denní přihlašování a občas i ze hry dosatneš nějaké goldy, stačí je šetřit a neutrácet je. A v samotném Batl Patchu také dostaneš nějaké goldy zpátky. Tedy je dostupný většinu hráčů bez vynaložení peněz.

      Pay to win je pro mě hra, kde jakýmkoli herním úsilím nedokážeš dosáhnout toho, co ten co platí, a stáváš se tím nekonkurence schopným. Takže se pak ve výsledku v PvP dělí hráči na střelce a jejich cíle. V PvE na střelce a křoví (stafáž).

      * MeJiX, jakákoli výhodná nabídka na koupi, je jen výhodná nabídka na koupi a v tonto kontextu součástí pay to win.

     1. To by pak byl pay to win každý prémiový tank, který se nedá získat jinak než tím, že si ho koupíš. Tohle fakt za pay to win nepovažuji. Holt je soutěž zaměřená na jeden konkrétní stroj, který nemám, tak se zkrátka nezúčástním. Nemá smysl se nad tím jakkoliv rozčilovat nebo se cítit podvedený. Mimo to, můžete teď k21 získat do pronájmu, pokud se vám podaří ulovit někoho z komunitního týmu 😉

  • MeJiX on 29. 2. 2020 at 20:54
  • Reakce

  a pokud jsi si koupil ve slevě bednu se zlaťáky, tak máš K21 v menu vozidel za pusinku (9000 gold) a ještě ti něco zůstane

   • Iosifek on 4. 3. 2020 at 9:19
   • Reakce

   Najlvine, a proč máš problém připustit to, že tahle akce je placená? Tj. pro hráče, kteří si ten tank koupili. Neb ta akce s lovením týmu na tom nic nemění. To není seriózní způsob, jak se k tomu tanku dostat, to je loterie.
   Já s tím problém nemám, že tato akce je pay to win. Koneckonců je to marketingová propagace prodeje toho tanku a diskordu jako platformy na konání. Takže ten kdo to vyhraje má bonus ke koupi.
   To s čím mám problém, to je přesvědčení, že se věci mají nazývat pravými jmény. Tedy problém s tím, co se mě tu snažíš vsugerovat.
   A prémiové tanky do toho netahej, ty dávají někdy jen jiný herní zážitek. Jejich vlastnictví ti výhru nezajistí. Mám jich plnou garáž a sedá na ně většinou jen virtuální prach. Když chci hár´t a vyhrát, tak si beru z 90% vozidlo z tech. stromu. Výjimkou je jen T40 Leclerk v GO, ale ten není na hraní pro každého.
   AW je stále fre to play skutečně, ne jen deklarací provozovatele, jak je to často jinde. Je otázka jak dlouho se toho budou držet.

   A jen tak mimochodem, o serióznosti té akce mám určité pochyby. V podmínkách nejsou zakázány čety, což pro regulérnost, zejména PvE je dost problém.

   1. Však já nepopírám, že je to placená akce. Ani se ti nesnažím nic vsugerovat. Jen ti tu říkám svůj názor tak jako ty mně. Já si pod pojmem „pay to win“ prostě představuji něco úplně jiného. Třeba to, že zaplatíš a získáš nějakou extrémní výhodu, díky které budeš vyhrávat, zatímco neplatící mají smůlu. Ale ani v případě této akce nemáš vůbec jistotu, že když si ten tank pořídíš, tak vyhraješ odměnu. Jde jen o hloupou soutěž, ne o získání nějaké nadstandardní výhody nad neplatícími…

    Hra dává dost jiných možností, jak se zdarma dostat k placenému obsahu – a není jich málo. A že jednou vývojáři udělají soutěž zaměřenou na jeden konkrétní tank, který nemám a mít asi ani nebudu, je mi fakt jedno. Hra je pro mě stále free to play, a jestli se někomu vyplatí kvůli soutěži platit 9k goldů za tank, je už pouze jeho rozhodnutí. Pro mě to není zajímavé, tak to ignoruji 🙂

    Ale chápu, že ty to zase bereš jinak. Holt každý na to máme jiný pohled.

     • Iosifek on 4. 3. 2020 at 11:11
     • Reakce

     OK.
     Jen, takovéto akce a skutečnosti typu Ajišam, Ofílie, Obj. 490, CATTB (podle mě dostal průběžným nabíjením buf), buf děla Obj. 460 (předtím byl nehratelnej, tohle je zase možná až moc). Ta tohle vysílá nějaké signály, kam se hra bude ubírat. To hráče zajímá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.