Aktualizace první epizody příběhové kampaně

Vývojáři dnes oznámili výsledky prvních misí příběhové kampaně a dobrou zprávou je, že příběhová kampaň bude nakonec pokračovat. Na oficiálních stránkách hry, odkaz zde, si můžete zkontrolovat, zda jste splnili misi Výcvik (42 bitev s příslušnými vozidly). Pokud na seznamu vaše jméno ale nefiguruje, nezoufejte. Já se tam také nenašla. Pokud jste si jistí, že jste misi splnili a máte ideálně nějaký důkaz (screenshot apod.), tak můžete zkusit na oficiálním Discordu kontaktovat SilentStalkera (SilentstalkerFTR) a požádat ho o kontrolu. Nebudete jediní, takto „poškozených“ hráčů se jen během dneška ozvalo několik.

Co se týká mise Deadshot (největší poškození nad 300 metrů), tak tu vyhrál hráč se jménem Iosifek, který s BMPT-72 nastřílel 41 466 poškození. Zajímavostí je, že jde o českého hráče a náhodou také o velitele mého klanu. Tímto losífkovi gratuluji.

Bohužel, s pouhými 202 odeslanými výsledky bitev, nebyl splněn požadavek na bonusový cíl. Morálka se nám tedy do dalších misí nezlepší, na to bylo potřeba 1000 odeslaných výsledků.

Pokud jste se již před několika měsíci do příběhové kampaně nekvalifikovali (nesplnili jste úvodní misi Prolog), tak jste měli možnost se dodatečně do kampaně zařadit. O způsobech, jak tak učinit, jsme vás již dříve informovali v tomto článku. Pokud si tedy chcete zkontrolovat a ujistit se, že se příběhové kampaně účastníte, opět tak můžete učinit v původním článku na oficiálních stránkách hry.

Vývojáři také museli z kampaně vyřadit dva hráče a opět připomínají, abyste se nepokoušeli v akci podvádět, například předčasným odchodem ze zápasů nebo neúčastí. Takové chování představuje „griefing“ a je trestáno nejen diskvalifikací!

Příběhová kampaň bude brzy (už 7. října) pokračovat. Dozvíme se tak více o příběhu a loru. Těšit se samozřejmě můžeme také na další mise (nezapomeňte, že pro postup do 2. epizody musíte splnit tři z nich).

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/storyline-campaign-update-october-5

2 komentáře

  • Najlvin on 6. 10. 2021 at 13:15
  • Reakce

  Jsem rád, že se nakonec chybějící hráči našli a kampaň bude pokračovat 🙂

  • Iosifek on 6. 10. 2021 at 14:44
  • Reakce

  Kupodivu to bude pokračovat i promě, když jsem se v původním seznamu nenašel.

  Lolitko, děkuji za gratulaci. Už na tom seznamu jsi taky. 🙂

  V hodnocení příběhové kampaně došlo k několika obratům. Ty nezásadnější jsou, že některé tanky se nezapočítávali ač měli. Nezapočítávali se víkendové Spec. Ops. (ale započítávali se pro střelbu 300+). To je také důvod, proč jsem nebyl na seznamu já.

  Tohle o tom píse na Discordu:
  SilentstalkerFTR

  dnes v 14:08
  @here Commanders! Following further investigations, I have amended the list of eligible players to its final form (!!!). The list now includes the following changes:

  – The Training deadline was expanded by one day to each end to accomodate for different timezones
  – Weekend Special Operations now count towards the Training goal (this change was made due to the fact it wasn’t clearly stated that they don’t in other languages than English, Global Operations still do not count)
  – Fixed an issue where the T-72B3 Green (specifically, no other variants were affected) did not count towards the goal

  This adjustment solved pretty much all „questionable“ cases investigated since Monday. If you can’t find yourself on the list right now, I am sorry, but that’s that.

  https://aw.my.games/en/news/general/storyline-campaign-update-october-5

  Additionally:

  – Way of the Warrior is now phased out and will be replaced tomorrow with another, more simple way of joining the campaign
  – Please make sure to refresh your knowledge of the basic ruleset on our portal, you’ll need it tomorrow
  Armored Warfare – Official Website
  Storyline Campaign Update: October 5
  Learn more about the current status of the Storyline Campaign

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.