Aktualizace 0.31 a sezóna Spirithaven jsou zde!

Tak jsme nakonec na novou sezónu nemuseli čekat příliš dlouho. Po dvou kolech testování a několika úpravách na základě zpětné vazby od hráčů nám zítra, tedy 25. února 2020, přichází do hry aktualizace 0.31 se sezónou Spirithaven. Z tohoto důvodu nebude herní server k dispozici od 8:00 po dobu 5 hodin.

Hlavní součásti aktualizace:

 • Nové speciální operace, jejichž příběh nás přesune do asijského prostředí
 • Nové asijské tanky ve vývojovém stromu a prémiové tanky
 • Nový asijský kontrakt s odměnou v podobě prémiového vozidla
 • Nový velitel Kwon Han
 • Nová, tematicky laděná garáž
 • Vizuální vylepšení všech vozidel
 • Dynamické špinění vozidel v bitvách
 • Přepracované uživatelské rozhraní v bitvě
 • Nová herní mechanika Supercharged APS
 • Řada dalších, drobnějších úprav a změn

Jak vidíte, na jednu aktualizaci je toho poměrně dost. Na oficiální stránce hry by měl během pár hodin vyjít podrobnější článek se soupisem veškerých změn, které se této aktualizace týkají. V prvních hodinách buďte trpěliví, neboť zavedení takto rozsáhlé aktualizace se zcela určitě neobejde bez problémů.

Zdroj: https://aw.my.games/en/news/general/maintenance-update-031

7 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Ujos on 26. 2. 2020 at 8:19
  • Reakce

  Tak zhodnotím první dojem ze včerejšího patche do jedné věty: Hnus velebnosti! Jestli tím chtěli docílit toho, že průměrní a nadprůměrní hráči hru opustí a zůstanou pouze podprůměrní a jelita, tak se jim to povedlo. Jediný lidé v batalionu, kterým se to líbilo, jsou naši 2 důchodci, kteří sice netrefí ani vrata od stodoly, ale jsou nadšeni, kolik barviček a všeho teď mají na obrazovce, ještě jim tam můžete přidat RGB efekty. Absolutně nepřehledné, HP bar tanku zcela mimo zorné pole, total nepřehledné menu už bez možnosti vidět, co která položka mění, zaplácané. Je vidět, že vývojáři a potažmo celé vedení AW tuto hru nehraje, nebo jen občas a ještě špatně, jinak by toto nemohli vypustit. Nechápu, proč jedinnou věc, která byla v pořádku a fungovala, na rozdíl od jiných věcí, do kterých hrábli a měnily po Obsidianu, museli takto podělat. Asi šlo o jejich Ruské ego, že to nemohou nechat po Američanech. Já vím, že se to těm transgenderním nevyrovnancům s psímy oušky ve vedení AW líbí, mají to jak omalovánky od Mattela, ale pro nás, kteří to hrají na lepší úrovni je to odrazení od hry. I konkurenční hra WOT to už dávno pochopila a přidala možnosti komplexní úpravy zaměřovače a všeho a mají to vychytané na základě zpětné vazby od hráčů. Tady si na to nové UI všichni dobří hráči stěžovali už v betě, ale co, kokotům se to líbí, tak to tam dáme. A to nemluvím o štítu nesmrtelnosti, který přidali, teď ještě chybí, aby z nebe přiletěl Enterprise, vysadil džedáje a ti laserem všechny spálily. No jo, jak už říkal můj táta, z Ruska ještě nikdy nic dobrého nevzešlo.

   • Beeda2004 on 26. 2. 2020 at 23:38
   • Reakce

   toho velitele ze stitem beru proste jako hp navic, konina uz byla ta raketa odnikud predtim, jinak to UI se da nastesti orezat a odstranit vetsinu veci ze stredu jediny co me tam zustalo tak reload a zamerovac, su rad ze dali aspon par moznosti upravy zamerovace ten defaultni byl hroznej, s tim healthbarem souhlasim vic me sedel ten puvodni, protoze byl vyraznej a mel velky cisla tenhle novej je spatne videt a clovek si ani neuvedomuje jak malo ma hp a dost dlouho se to cislo vubec hleda zvlast kdyz po me neco strili

   • Iosifek on 27. 2. 2020 at 9:26
   • Reakce

   Jj. pravdu díš. Jen k těm důchodcům, jsem už taky v tom věku, to není otázka věku, ale vkusu. Matějskou pouť fakt nemusím, tu nechám dětem.
   Rada, spousta těch věcí se nechá vypnout. Nechápu ale, proč tam mám i tak některé věci 3x (nabíjení).
   Čtvrt obrazovky mě vlevo dole zabírá něco, co nejde zmenšit jako mimimapa. Kompas nám fakt chyběl a z těch ikon by má 1,5 roční vnučka byla únešená. A nastavená aktuální zbraň plus předvolba? To je nádhera. Dva dni jsem to hledal, než jsem si všiml, že aktuální zbraň je ta, která má bíle podbarvený vrňěvý znak klávesy, ne ta co je označená částečným orámováním, ta je jen předvolená.
   A to ostatní je v zorném poli, nebo úplně jinde, kde to pracně hledám, to je síla. Ukazatel hp, poškození, atd.
   Fialovej hnus Velebnosti. I když, tahle barva tam snad chybí.

    • MeJiX on 27. 2. 2020 at 17:28
    • Reakce

    u CATTB sebrali forsáž (zrychlení) už ji nemohu nastavit – prostě ji sebrali. Byla výborná, pokud jste chtěli nepřítele ramovat. A to samé co píše losifek. Do pr.. než najdu co mám nabito, co mám v pořadí, kolik mi zbývá HP, když po mě něco střílí odnikud. Přebíjení neslyším (dřív tam byl zvuk, který jsem aspoň slyšel) X-krát se mi stalo, že jsem musel u T-15 Armata hned na začátku přebít a pak zas zpět, protože když jsem to nechal na výchozím stavu v danném kole, prostě to nestřílelo vůbec. Výhled je naprosto přeplácanej kravinama, které jsou na pííííííííp. A nemluvě o idiotech, co si s hevinou stoupnou ve speciálkách pod kopec a kroužej si tam kolečko, aby náhodou po nich někdo nestřílel. Bitva samozřejmě v pr.
    Speciálky jako takové jsou pěkné, ale režim výhledu je naprosto na h…o. Rád bych od toho vývojáře chtěl adresu, kde koupil tak kvalitní matroš, protože ten b-b musel být sjetej jak kráva, jinak si to nedovedu vysvětlit.

  • MeJiX on 26. 2. 2020 at 18:07
  • Reakce

  Já bych uvítal na CATTB kulomet, ono plýtvat municí na vojáky, když to dlouho nabíjí, je opravdu děs.
  Mám na mysli nové speciální operace. Tank je výborný, ale dost mě mrzí ta absence kulometu,
  když se podívám na to, že ho mají všechna MBTéčka, nechápu, proč ho nemá CATTB.

   • Beeda2004 on 26. 2. 2020 at 23:33
   • Reakce

   Leo 2AX nema kulomet taky pokud ho nepridaly tedka mam takovy tuseni, ale mas zas o tri vteriny rychlejsi reload, taky me to vadi ve specialkach zvlast kdyz tehc vojaku tam sou hromady a kdo vi jaka bude trojka a ctverka

  • Iosifek on 28. 2. 2020 at 12:45
  • Reakce

  U CATTB to dělo dostalo spíš buf než nerf. Průběžné nabíjení mu chybělo. Nechápu tedy ten řev o nerfu.

  A Obj. 640 konečně dostal odpovídající dělo místo toho devítkovího, zcela nedostatečnýho. A asi mu něco udělali i s pancířem, vydrží víc. To hodnotím kladně. Akorát si myslím, že dostane na dělo brzo nerf.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.